search

Dovolená v Bourgogne

Rekreační domy a ubytování ve střední Francii

Přemýšlíte, kam se vydat na dovolenou do Francie? Vždyť tato historicky cenná země je plná přírodních i kulturních památek. Vsaďte na ubytování v soukromí Burgundska a rázem se před vámi objeví pestrá paleta jedinečných zážitků. Ať už se chystáte na sportovní či relaxační pobyt, romantickou a rodinnou relaxaci, nikdy se nespálíte. Podívejte se do přepychově vybavených prázdninových pronájmů od NOVASOL, které jsou k dispozici celoročně. Připravte se na prostorné ložnice, moderní kuchyni, pěknou terasu s úžasným výhledem na krajinu, zahradu s ohništěm a místem pro grilování. Náročné klienty uspokojí vlastní bazén, vířivka anebo sauna.

Vzhůru do pěkných apartmánů Burgundsko

Unikátní dovolená ve Francii

Pokud milujete chuť delikatesních vín, zvolte dovolenou v Burgundsku, které leží v centrální Francii. Tato provincie se nejvíce proslavila dijonskou hořčicí a vinařskými oblastmi Cote d´Or, Chablis a jižní Burgundsko. Zdejší vína se mohou pochlubit silným buketem a dechem slunečních paprsků. Bílá vína jsou suchá, rozmanité chuti. Jakmile dorazíte do známých metropolí a městeček, musíte si všimnout domů s barevnými střešními taškami. Velkou atrakci představuje vinná stezka, která patří k nejznámějším na světě. Kdo by odolal vínu z Burgundska a vynikajícímu hovězímu masu připravenému na víně. Ve čtyřech departmentech, Yonne, Cote-d´Or, Nievre a Saone et Loire, se dočkáte přívětivého přivítání.

Chalupy Francie hrají prim

Nádherná provincie se pyšní dlouhými vinicemi, majestátnými hrady, noblesními zámky, románskými kostely, středověkými kláštery, muzei a galeriemi. Přírodní park Morvan vás zavede do nitra přírody. Vodáci a milovníci letních radovánek si užijí v termálních centrech, jezerech a u řeky Morvan. Zajímavé archeologické nálezy se ukrývají na vrcholu Mont Beuvray. Mrkněte na cenné šperky architektury města Dijon ležícím na řece Ouche. Vévodský palác, katedrálu svatého Benigna Dijonského, gotický kostel Notre-Dame či botanickou zahradu nesmíte minout. Začátkem září se zúčastněte vinobraní, podívejte se na výstavu květin anebo fanděte motoristům na závodní dráze. Chaty Francie od NOVASOL vás pohladí po duši!