Pronájem chaty v Bourgogne

Příjemná dovolená ve Francii? Jedině v Burgundsku!

Láká vás vůně slavných vín, majestátná příroda a přírodní drahokamy? Podívejte se na komfortní chalupy Burgundska a vstupte do světa historických okamžiků. Dovolená ve Francii hraje do noty všem věkovým kategoriím. Centrální část země je jako stvořená pro relaxaci ve dvou, rodinnou pohodu i sportovní aktivity.

NOVASOL pro vás připravila pohodlné ubytování v soukromí v různých standardech. Můžete se těšit na útulné chaty v přírodě, apartmány v srdci velkých měst i vily u jezera. Pokud jste ještě nebyli ve sladké Francii, nezapomeňte tuto jedinečnou šanci využít. Čekají na vás nezapomenutelné chvíle u sklenky delikatesního vína.

Letní domy v blízkosti slavných míst

Zavítejte do Burgundska a nechte se omámit chutí vína, které je proslulé po celém světě. Historická provincie leží v severovýchodní části země a patří k vyhledávaným dovolenkovým destinacím. Toulky kopcovitou krajinou mezi vinicemi, návštěva přírodních rezervací a pohled na velkolepé perly architektury vás příjemně naladí.

Burgundsko splňuje požadavky nejnáročnějších turistů. V hlavním městě oblasti, Dijonu, které je proslaveno dijonskou hořčicí a překrásnými domy, najdete ztracenou energii. Čekají na vás impozantní památky historie, Vévodský palác, katedrála sv. Benigna Dijonského, kostely sv. Štěpána a sv. Michaela archanděla, Palais de Justice anebo Vítězný oblouk na náměstí Darcy.

Příjemné ubytování Francie

Vydejte se do lokality Cote d´Or, která se pyšní vinařskou krajinou Cote de Nuits a nádherným pohořím. Nachází se zde i Hospice de Beaune, muzea, půvaby řek Serein, Brenne a Armancon. V pohoří Montbard je situován cisterciácký klášter Fontenay Abbey, zapsaný na seznam světového dědictví UNESCO.

Šperky kolem řeky Niévre nesmíte minout. V přírodní rezervaci Morvan se nacházejí jezera vhodná pro koupání a sportovní aktivity. Ve městě Nevers se setkáte s úzkými uličkami, pozůstatky středověkého opevnění, starou radnicí a Muzeem archeologie. Nenechte si uniknout pohodlí apartmánů Francie a bavte se s rodinou, přáteli i psím mazlíčkem.