Rekreační domy v Bourgogne

Senzační dovolená v Burgunsku vám nesmí uniknout!

Rekreační domy ve Francii

Jste vášnivými cestovateli a už jste v životě ledacos viděli? Nespokojíte se s nudnými destinacemi, které postrádají tep dob dávno minulých, přírodní i historické klenoty či kulinářské speciality? V tom případě se podívejte na nabídky komfortních chalup Burgundska od NOVASOL a hltejte všemi smysly příjemnou dovolenou ve Francii. Jen si představte, jak se touláte po stezkách mezi vinicemi a nasáváte světově proslulou atmosféru. Právě v této lokalitě se nacházejí nejkrásnější letní domy od NOVASOL. Pronajměte si pěknou chalupu s výhledem na krajinu, chatu u jezera anebo vilu s vlastním bazénem určenou pro početnější skupinu výletníků. Relaxaci u sklenky lahodného vína se prostě nic nevyrovná.

Moderní apartmány  v Bourgogne vás nezklamou

Ubytování ve střední Francii

Přijměte pozvání na dovolenou do Burgundska, které je vstupní branou do centrální Francie. Ihned na vás dýchne magická atmosféra připomínající důležité historické mezníky. Vinné stezky vedoucí od Nuits-Saint-Georges, přes Chabli až ke Cotes de Beaune či Pouilly-Fuissé vás ohromí svéráznou kopcovitou krajinou. Vinice, renesanční zámky a starodávné hrady Ancy-le-Franc, Sully či Bazoches vás nenechají chladnými. V Puisaye narazíte na moderně řešený opevněný hrad Guédelon. V Burgundsku lze obdivovat i další památky jako jsou hradby v Bibracte, Janusův chrám, kláštery a kostely v Cluny, Vézelay i dominanty hlavního města Dijon.

Chalupy Francie mají šmrnc!

Ukotvěte v nitru panenské přírody a obejměte kouzlo přírodní rezervace Morvan. Věnujte se plavení po řekách a podívejte se na kaskády zdymadel řeky Sardy. Tato provincie padne do oka sportovním nadšencům, nachází se zde hustá síť cyklostezek i tras pro pěší turistiku. Za zmínku stojí lázeňská destinace Bourbon-Lancy anebo zámek v Tanlay. Adrenalin nabízí noční seskok v jeskyni Champ-Retard v Yonne. Zúčastněte se slavností vína a květinových oslav, festivalů hudby a kulinářských dobrot. Vstupte do tepu nočního života, dětských atrakcí a bláznivých sportovních aktivit! Upřednostněte rekreační domy Francie a prožívejte neodolatelné chvíle romantiky! Vyjděte vstříc rekreaci, na kterou se nezapomíná.