Burgundsko- relaxační dovolená ve Francii

Dovolená ve Francii

Pořád se nemůžete rozhodnout, kde strávit zaslouženou rekreaci v Evropě? Láká vás vůně lahodných vín a wellness aktivity? Podívejte se na dovolenou do Francie a objednejte si s předstihem prázdninové domy Burgundska od NOVASOL. Proplétejte se kolem dechberoucích vinic, nasávejte příjemnou atmosféru a navštivte drahokamy architektury. Je-libo pronájem rekreačního domu s výhledem na famózní vinice anebo byste raději apartmán ve středu věhlasných metropolí? Rodiny s malými dětmi ocení komfortní chalupy u jezera, kde se mohou oddávat radostným okamžikům. Sportovní nadšenci nepohrdnou chalupou poblíž značených turistických tras a cyklostezek.

Dovolená a pobyt ve střední Francii

Ubytování v soukromí vám vezme dech

Toulejte se impozantní krajinou vinic, lesů a luk. Nasávejte svěží vzduch a ochutnejte světově proslulá vína Burgundska. Vydejte se po vinařské stezce a dopřejte si sklenku lahodného vína. Věnujte se sportovním činnostem, jízdě na kole a na koni, pěší turistice, raftingu, windsurfingu, jízdě na kajaku, horolezectví, koupání i rybaření. Burgundsko je známé svými vodními kanály. Vodním sportů je vstup povolen! Opalujte se u divokých řek a klidných jezer, vyjeďte si na okružní jízdu a pochutnejte si na specialitách z ryb. Přírodní rezervace Morvan vás zavede do nitra přírody. Právě zde se nacházejí pohodlné pronájmy, na míru ušité vašim požadavkům.

Letní domy Francie v moderním designu

Hlavním městem provincie je Dijon, centrum kultury i ekonomiky. Nesmíte přehlédnout Vévodský palác, katedrálu Notre-Dame de Dijon, kostel St-Michel a prastaré domy. Romantici se musí podívat do malebného města Dole, které se pyšní kostelem postaveným na kopci. Za zmínku stojí i benediktinský klášter Cluny a malá vesnička Brancion s mohutným hradem. Osvěžení duše si dopřejete na poutním místě Vézelay, městské brány a římské divadlo objevíte v Autun. V Mont-St-Vincent si užijete fantastickou středověkou atmosféru, uchvátí vás kostel na okraji svahu. Rezervujte si útulné chaty Francie a vydejte se po stopách nekompromisních zážitků, třeba i se svým zvířecím mazlíčkem.