Putování po mystické Bretani – dovolená pro všechny generace

Dovolená ve Francii

Už se nemůžete dočkat, jakmile vyrazíte na dovolenou do Francie? Máte spadeno na Paříž anebo vás láká vůně kasin? Což takhle ubytování v soukromí Bretaně, historické provincie, kterou provází slavná legenda o králi Artušovi, rytířích Kulatého stolu a Excalibru? Pozvánka do hustých lesů, malebných vesniček, překrásné přírody a historických měst vás nemine. Užívejte si každičkou minutu své zasloužené dovolené ve Francii. Letní domy vám vyčarují nepopsatelně příjemný pobyt, ať už se rozhodnete pro vilu u moře s bazénem, apartmán v moderním stylu anebo chatu s výhledem na božskou přírodu. Ochutnejte sílu dávných dob, koupejte se v moři a relaxujte při sportovních činnostech.

Komfortní apartmány vám nedají spát

Dovolená a ubytování ve Francii

Poznejte nový pohled na cestování a oddejte se sladké relaxaci v prázdninových domech nejsevernější provincie Francie. Země u moře, jak se Bretani občas přezdívá, vás zahrne svými drahokamy od hlavy až k patě. Máte namířeno na písečné pláže? Sbírejte mušle, koupejte se a provozujte vodní sporty v božském Atlantiku. Na poloostrově Quibéron si užijete dvanáctikilometrové pláže doplněnou obchůdky i bary. V Bretani se setkáte s rozmanitým počasím, proto vždy dbejte upozornění na případné nebezpečí proudů. Berte v potaz výstrahy červené, žluté i zelené vlajky. Červená barva značí zákaz koupání, žlutá signalizuje problémové vlny a zelená přeje bezpečnému koupání.

Letní domy Francie jsou v kurzu

Nesmíte minout hlavní město Rennes, které se vám předvede v celé své kráse. Pyšní se Starým městem s hrázděnými domy, hospůdkami a kavárnami. Dominantami jsou katedrála sv. Petra, nádherné zahrady a četná muzea. V lesoparku Gayeulles si přijdou na své sportovní nadšenci i rodiče malých dětí. Počítejte se sportovišti, jezírky se šlapadly, tenisovými i golfovými hřišti. Díky chalupám Francie poznáte jedinečnost Bretaně pohodlně. Potěšte se ochutnávkou slaných palačinek, croissantů a mořských plodů. Uskutečněte výlet na žulový pahorek s klášterem Mont-Saint-Michel, jež leží při hranici s Normandií a je zařazen na seznam světového dědictví UNESCO.