Francie – vzrušující dovolená za legendami Bretaně

Dovolená ve Francii

Máte v oblibě rekreaci v Evropě od NOVASOL? Táhne vás to za památkami historie opředenými mýty? Vyzkoušejte dovolenou ve Francii, která vás svými skvosty doslova uchvátí. Rekreační domy Bretaně jsou jako stvořené pro poznání rozmanitého pobřeží se skalnatými útesy, chráněnými plážemi, divukrásnou přírodou a rybářskými flotilami. Rezervujte si moderní chaty od NOVASOL, které jsou rozprostřeny ve vnitrozemí i při pobřeží této mystické provincie. Okouzlující příroda, tep starých časů, keltské památky, gotické katedrály i autentické vesničky vás zavedou do dob dávno minulých leč nezapomenutých. Celoroční pronájmy jsou právě v kurzu, podlehněte svým smyslům a relaxujte jako nikdy předtím.

Útulné letní domy v Bretaň jsou připraveny

Dovolená a ubytování ve Francii

Rozhodněte se pro poznání divukrásné Bretaně, nejzápadnější části Francie. Ať už si objednáte ubytování v Côtes-d'Armor, Finistère, Ille-et-Vilaine a Morbihan, nikdy nebudete zklamáni. Každá z těchto oblastí vyniká smyslnými šperky architektury. Nádherná provincie je omývána Atlantským oceánem, který přeje koupání, vodním sportům i rybaření. V Bretani poznáte na vlastní oči staré zvyklosti a řemesla, které k této lokalitě neodmyslitelně patří. Legenda o králi Artušovi a Excalibru vás zavede do dávné minulosti. Uchvátí vás háčkované dečky, zdobená keramika, vyřezávané předměty i slané palačinky z pohankové mouky. Pokud vyrážíte za koupáním anebo sportovním pobytem, počítejte s proměnlivým počasím.

Chalupy Francie v dokonalém designu

Navštivte město Rennes pyšnící se hrázděnými domy, upravenými zahradami a perlami z různých epoch architektury. Ihned vás upoutá katedrála sv. Petra, lesopark Gayeulles a zahrady Jardin du Thabort. Pěkná podívaná vás čeká v přístavním městě St Mala. V Dinan se projdete po dlážděných ulicích vedoucích k hradbám Starého města, bazilice sv. Spasitele, věži s orlojem anebo bráně Porte du Guichet. V kuriózní vesničce Carnac naleznete menhiry opředené mnoha pověstmi. V Quiberon ochutnáte karamely a užasnete nad krásou útesů. Quimper vás uhrane katedrálou a mandlovým croissantem. Zasvěťte svůj zasloužený odpočinek ubytování v soukromí Francie a obnovte svou vnitřní energii. Těšte se na přírodní rezervace, malebné pláže, výlety po moři a kulinářské speciality.