search

Dovolená v Côtes d'Armor

Dovolená a pobyt v Côtes d'Armor

Ubytování v Bretaň, rekreační domy ve Francii

Jedním z nejoblíbenějších cílů pro strávení dovolené v Bretaň, je na pobřeží Bretaně bezesporu Cotes D´ Amor. Dlouhé pláže s jemným pískem lákají k lenošení děti i jejich rodiče. Někdo se věnuje sběru mušlí, jiní zase vodním sportům a někteří dají přednost toulkám po pobřeží. I v tomto regionu má pro vás NOVASOL připraveny své objekty, které nabízí pohodu a příjemnou atmosféru. Některé domy NOVASOL stojí i v blízkosti prosluněných pláží. Zcela jistě již mnozí zaslechli jména Lannion, Trégastel nebo Perros Guirec. Jsou to nejoblíbenější střediska letních radovánek a příjemných zážitků.

Dovolená v Côtes d'Armor

Ubytování ve Francii

Toužíte po slunci, klidu, relaxu a koupání? Přemýšlíte o dovolené snů a napadla vás Bretaň. Dobrá volba. Pokud jste nároční na podmínky vaší dovolené. Vedle vody a krásného prostředím máte rádi i kulturu a historii. Potom si rozhodně pronajměte jeden z rekreačních domů NOVASOL v Bretani. Jedná se oblast rozlehlou 27 000 km2. Bretaň najdete na severozápadu Francie, který lemují nádherné pláže Atlantského oceánu. Hlavním městem je Rennes. Svou úchvatnou kulturní a historickou nabídkou nadchne i nejnáročního turistu. Jedním z nejoblíbenějších míst ke strávení dovolené na pobřeží Bretaně je bezesporu Cotes D´ Amor. Dlouhé pláže s jemným pískem lákají k lenošení děti i jejich rodiče. Někdo se věnuje sběru mušlí, jiní zase vodním sportům a někteří dají přednost toulkám po pobřeží. I na tomto místě pro vás má NOVASOL připravené rekreační objekty, které nabízí pohodu a příjemnou atmosféru. Některé NOVASOL domy dokonce stojí přímo u pláží. Proto si zajistěte ubytování ve Francii přesně podle vašeho gusta. Zcela jistě již mnozí zaslechli jména Lannion, Trégastel nebo Perros Guirec. Jsou to nejoblíbenější střediska letních radovánek a příjemných zážitků.

Dovolená v Côtes d'Armor

Rekreační byty ve Francii

Bretaň nabízí nespočet luxusních zážitků, do diáře cestovatele jako dělaných. Ochutnejte místní kuchyni vařenou výhradně z čerstvých surovin vypěstovaných místními lidmi. Některé restaurace tuto originální bretaňskou kuchyni nabízejí. Vyhledejte si takový podnik. Skvěle se najíte. Osobně mohu doporučit jídla z mořských plodů, ale proti gustu... Nají se tu i milovníci zvěřiny, sladkých jídel a největší delikatesou této oblasti jsou mořští raci, ke kterým se náramně hodí apple cider. Popsat všechny chutě je těžké, lepší je to vyzkoušet na vlastní kůži. Podívejte se na naši nabídku a najděte si ubytování v Bretaň, které vám padne do oka.

Dovolená v Côtes d'Armor

Apartmány ve Francii

Říkáte, že přijedete? Už se můžete těšit. Když se řekne Bretaň, představujte si pobřeží zapadající za horizont a nekonečné promenády při západu slunce. Pokud vás vedle moře láká i vnitrozemí, ani tady Bretaň nezklame. Narazíte na vysoké žulové výběžky, které se tu za ty tisíce let vyvrásnily. Bretaň bývala zelenými plícemi Francie, ale vlivem dřevozpracujícího průmyslu se za roky proměnila. Z jednolité lesní oblasti se staly lokální zelené oázy, nejčastěji dubové lesy. Ze zbylé krajiny vznikly rozsáhlé zelené plochy, ve kterých nostalgicky sídlí malé vesničky, které si během svých cest můžete také navštívit. Vesničtí hospodští mají své kouzlo. Oblast oplývá nevšední kulturou s historií. Navštivte Carnac. Bez toho se snad žádný turista s kulturou v srdci ani nemůže obejít. A mnohé další obdivuhodnosti vás uchvátí natolik, že si budete říkat: Že já si neudělal volných dnů víc. Proto si najděte vhodné ubytování a zvolte si správný počet dnů, ať vše stihnete a máte pořádně o čem vyprávět. Kolik dní bude ideálně potřeba pro prozkoumání místní historie, která sahá až do doby kamenné? Prohlédněte si naši nabídku prázdninových domů ve Francii.