Užijte si dovolenou po celý rok v oblasti Côtes d'Armor

Chcete strávit rodinnou dovolenou, ale stále váháte, jakou destinaci zvolit? Francouzský department Côtes d'Armor je vhodný pro každého a to především od jara do podzimu, ale i v zimě má své kouzlo, na které vás může nalákat. Proto neváhejte a objednejte si rekreační dům ve Francii.

V oblasti Côtes d'Armor si zamilujete dlouhé písečné pláže

Celou oblast Côtes d'Armor lemují dlouhé písečné pláže s romantickými útesy. Tyto obrázky jsou jako vystřihnuté ze zamilovaných filmů. Na jaře a na podzim je počasí ideální pro turistiku a poznávání místních pamětihodností nebo francouzské kultury. V létě potom se v oblasti Côtes d'Armor můžete vykoupat v Atlantickém oceánu. Večer si jistě vychutnáte západ slunce na terase rekreačního domu v Côtes d'Armor.

Při toulkách Francií nezapomeňte na město Saint - Brieuc

Větší město, které v departmentu Côtes d'Armor leží, je město Saint – Brieuc. Žije zde kolem 45 000 obyvatel. Navštívit můžete Katedrálu Saint – Brieuc. Určitě budete obdivovat francouzskou architekturu 14. a 15. století. Nezapomeňte ani na radnici města. Zajímavostí Saint – Brieuc je, že až do poloviny 20. století bylo trojjazyčné, ale postupem času francouzština vytlačila bretonštinu i galštinu. Pro váš pobyt v oblasti Côtes d'Armor je velice výhodná poloha města Saint – Brieuc, protože leží na železniční trati TGV a nedaleko města se nachází i menší letiště Saint-Brieuc-Armor. Díky tomu můžete procestovat větší část Francie během svého pobytu.

Rekreační dům v Lannion jistě oceníte při návštěvě oblasti Côtes d'Armor

Další město, které můžete při svých toulkách navštívit je město Lannion. Leží severozápadně od Sint – Brieuc. Pro turisty je zajímavé především náměstí, kostel Brélévenez, hrázděné domy, kaple a fresky. V létě můžete navštívit koncerty pod názvem Les Tardives. Svůj domov tu má i divadelní skupina Carré Magique. Na dovolené v oblasti Côtes d'Armor si vychutnáte pohodlí v rekreačních domech ve Francii.