search

Dovolená v Ille et Vilaine

Ubytování v Ille et Vilaine

Srdcem tohoto departmentu je hlavní město Bretaně – Rennes. Zde se prolínají jednotlivá století od středověku až po renesanci. Na každém kroku vás překvapí další symbol místní historie. Například katedrála st. Peirre a další monumenty lidstva. V městě Rennes se dále nachází celá administrativní správa a občanské vybavení. Zařiďte si ubytování v Bretaň a prohlédněte si Rennes. Kosmopolitní město s jedinečnou architekturou a opečovávanými zahradami – to nejde nechat existovat na Zemi a nepodívat se tam. Tohle bude dovolená v Bretaň, o které budete ještě dlouho vyprávět.

Dovolená v Ille et Vilaine

Ubytování v Bretaň, rekreační domy a apartmány ve Francii

Apartmány ve Francii

Co od dovolené ve Francii čekáte? Výjimečnost? Nabízím přímo legendu. V Brencilianském lese, lese v Bretani, se zrodila legenda o Excalibru. V místním jezeře žije Jezerní paní a na Merlinův hrob chodí lidé pokládat psaníčka se svými přání. Máte přání? Napište ho na lísteček, položte na hrob a ono se splní. Bretaň byla dříve lesnatá plocha. Vlivem dřevozpracujícího průmyslu se z jednolitého lesa vytvořily zelené oázy. Bretaň prokoukla a je takhle více svěží a vzdušná. Perfektní místo pro odpočinkové ubytování v Bretaň. Půjčte si kola a udělejte si výlet. Každých pár kilometrů narazíte na vesničku, kde si dáte něco k pití, občerstvíte se a dobrodrůžo může pokračovat.

Dovolená v Ille et Vilaine

Prázdninové domy ve Francii

Jedna z vesniček se jmenuje Carnac a výlet si naplánujte právě přes něj. Na první pohled jen malá vesnička. V infocentru vám ale řeknou kudy k unikátnímu přírodnímu úkazu. Za vesničkou se totiž tyčí 10 tisíc menhirů. Nejdříve legenda a teď tohle. Taková může být dovolená ve Francii. Pronajměte si NOVASOL rekreační dům v Bretaň. Do Quiberonu dojedete na kole tak za tři hodinky. Je to městečko na jednom z poloostrovů. Vypadá to, že tady čas utíká jinak. Zajděte do jedno karamelárny a odvezte si další zážitek. Tohle všechno dokáže unavit. Dělají tu nejlepší palačinky na světě. Ty zkuste. U obsluhy objednejte galetty – slané palačinky. Den může končit zábavou při ochutnávce místní bretaňské kořalky. To bude dovolená v Bretaň, to bude legrace.