Rekreační domy v Ille et Vilaine

Ubytování v Bretaň, dovolená ve Francii

Turistická dovolená v oblasti Ille et Vilaine. Department Ille et Vilaine leží v Bretani na severozápadě Francie. Čerstvý vzduch z Atlantiku a rovinatý terén předurčuje tuto lokalitu hlavně pro turistiku. Můžete sem zavítat prakticky během celého roku, protože ve všech ročních obdobích bude tato krajina krásná. Objednáním rekreačního domu ve Francii v oblasti Ille et Vilaine určitě neuděláte chybu.

Apartmány ve Francii

Rekreační dům nedaleko města Rennes ocení milovníci památek. Pokud se vydáte do departmentu Ille et Vilaine, navštivte také město Rennes. Je to nejdůležitější město v Bretani. Dříve bylo sídlem Bretaňského knížectví. Leží na soutoku řek Ille a Vilaine. V Rennes můžete strávit pár příjemných dní v rekreačním domě či apartmánu ve Francii. Centrum města je na náměstí Place de la Opéra. Kde na vás na západní straně čeká budova radnice v barokním stylu. Naproti si povšimněte budovy Opery ze třicátých let 19. století. Nedaleko tohoto náměstí přejdete ulicí na náměstí Parlement de Breragne, kde se nachází budova bretaňského parlamentu.

Ubytování ve Francii

Dominantu města katedrálu St Pierre najdeme severozápadně od náměsti Palace de la Republique. Uvnitř vás upoutá vyřezávaný vlámský oltář z 16. století. Mladé turisty budou zajímat uličky jako Place des Lices a Place Ste-Anne, kde je jeden bar vedle druhého, spousta obchodů a pouličních prodejen s palačinkami. Upoutají vás původní domy a úzké uličky, protože pouze tato část města neshořela při požáru v 18. století. Směrem k řece se dokonce dochovaly zbytky městských hradeb a brány Portes Mordelaises. Myslím si, že v Rennes je opravdu co k vidění. Proto neváhejte a objednávejte rekreační byt ve Francii v Ille et Vilaine ještě dnes.

Rekreační byty ve Francii

Klid a pohodu si užijete ve francouzském lázeňském městě Dinard. Dalším tipem na výlet je francouzský Dinard. Ve 20. století bylo městečko známé jako nejelegantnější přímořské lázně v severní Evropě, protože bohatí návštěvníci především z Británie a USA si toto místo postupně přebudovali na luxusní lázeňský rezort. Dnes na útesech můžete vidět letní sídla, věžičky, umělecké ozdoby či verandy. Navíc se tady můžete vykoupat v moři. Určitě si nenechte ujít okružní jízdu na lodi po řece Rance. Večer si můžete odpočinout behem ubytování v soukromí ve Francii v oblasti Ille et Vilaine.