search

Dovolená v oblasti Morbihan

Ubytování v Bretaň, apartmány ve Francii

Letní radovánky v Morbihanu

Severozápad Francie patří pohádkovému zálivu a velkolepému turistickému cíli letních dovolených, Morbiham. Pokud se nemůžete rozhodnout, kterou oblast Evropy navštívit, preferujte rekreační domy v Bretaň. Tato lokalita je známá kameny v Carnaku, podobnými jako Stonehenge a četnými půvabnými ostrůvky. Zpříjemnit si dovolenou u moře v regionu Bretaň je tedy snadné. Především díky asi 40 malebným ostrůvkům. Dva z nich jsou soukromé a jeden slouží jako ornitologická rezervace. Odhalte klidné i divoké pobřeží, malá moře, tajuplné lesy s legendárními menhiry, ale i azurové vody, autentickou místní gastronomii, sílu vín a kulturní památky.

Dovolená v oblasti Morbihan

Vily v Bretani zůstávají na špici oblíbenosti

Velkým lákadlem je mírné podnebí, ale i členité pobřeží a stovky kanálů. V těchto místech odhodíte veškeré starosti a zcela se oddáte vůni oceánu. Obdivuhodný je záliv Lorient a Vilaine, údolí Scorff a Blavet. Rozsáhlé lesy Camors, Quenecan či Branguily, s mýtickou historií, dýchají dávnou dobou legend. Zde najdete i četné rezervace a přírodní krásy fauny i flóry. Miluje relaxační masáže a smyslná potěšení wellness? V tom případě je pro vás určeno Morbihan, království něžnosti, exotiky i klasiky. Očekávejte pohodu thalassotrapie, balneoterapie a prvotřídní služby spa center. Vše doladěno pestrou kuchyní, v čele s mořskými plody a palačinkami. Místní trhy jsou velkým gurmánským zážitkem. Prohlédněte si naše apartmány ve Francii.

Dovolená v oblasti Morbihan

Rekreační domy v Morbihan ve stylu luxusu

Milovníci kulturních akcí, hudebních večerů a tanečních teras, si přijdou na dovolené ve Francii na své. Lidové slavnosti, zámecké koncerty, především festival bretaňské kultury anebo Semaine du Golfe, týden v Perském zálivu, obdivovatelé moře ocení. Lidé zde milují jazz, trhy a pouliční umění. Historické památky sahají do pravěku až středověku. Roubené domy na Auray, malý přístav Saint-Goustan, město Lorient a stovky hradů a zámků, megality v Carnac a Montneuf. Překrásný zážitek slibuje i opevněné městečko Vannes se středověkou bránou a akváriem. Lokalita proslulá plachtěním a surfováním. Malé přístavy a jezírka najdeme v každém zákoutí. Přístav La trinité sur Mer je ideální pro soutěže v plachtění. Kajaky, potápění, rybolov anebo cykloturistika lákají vyznavače sportovního zaměření.

Dovolená v oblasti Morbihan

Dovolená ve Francii

Toto známé středisko letních radovánek se nachází na jihu regionu. Řada malých ostrůvků je jakoby stvořena k pořádání výletů za dobrodružstvím. Hlavní město Vennes společně s malým městečkem Auray nabízí příjemné prostředí k procházkám a toulkám starobylými uličkami mezi malými dílnami řemeslníků a obchůdky s čerstvým pečivem nebo některými specialitami této oblasti. Zcela jistě stojí za návštěvu i místní přístav, kde na vás dýchne malebnost a atmosféra dob dávno minulých. Zarezervujte si co nejdříve dovolenou v Bretaň.