Rekreační domy v Bretaň

Úchvatná dovolená v historické Bretani

Dovolená ve Francii

Proč se trápit s výběrem rekreace po Evropě, když NOVASOL nabízí nečetné množství prázdninových pronájmů? Žhavým želízkem v ohni jsou exkluzivní chalupy Bretaně, kde se oddáte odpočinku, poznání historie, přírody i sportovním aktivitám. Dovolená ve Francii patří k nejoblíbenějším, protože nabízí skvělé zázemí a dostupnost volnočasových činností. Objednejte si vily u moře pro početnější skupinu osob a relaxujte jako nikdy předtím. Rodiny s malými dětmi ocení chalupu v nitru přírody a zamilované páry komfortní apartmány se saunou a vířivkou. Vybírejte mezi stovkami nádherných pronájmů a prožívejte chvíle klidu, svobody a soukromí. Francie vás nikdy nezklame stejně jako NOVASOL!

Chaty s moderním vybavením

Ubytování ve Francii

Prohlédněte si veškeré dominanty historické Bretaně, která je opředena legendou o králi Artušovi. Vydejte se do zdejších hustých lesů a přibližte si postavy rytíře Lancelota, rytířů Kulatého stolu, posvátného Excalibru a Paní Jezera. Jakmile vás omrzí toulky přírodou, pronikněte na skalnaté pobřeží s útesy, zálivy, zátokami a rybářskými vesničkami. V Bretani si do sytosti užijete koupání, opalování, vodní sporty i plážový život při Severním moři. Poznejte Quimper a jeho starou katedrálu Sv. Corentina, megality v lokalitě Carnac, hrad Fort la Latte, království ptactva u zálivu du Morbihan a zábavní park Odet Loisirs v Elliatu. Dovolená v Bretani skýtá mnoho zábavy, sportovních činností a wellness programů.

Příjemné ceny chat Francie

V Côtes-d'Armor si oblíbíte pláže s jemným pískem, sběr mušlí, procházky kolem pobřeží a vodní sporty. Vejděte do hlavního města Rennes a obdivujte jeho hrázděné domy, univerzity, katedrálu Saint Pierre či zahrady Jardin du Thabor. Jen kousek od města leží výběžek Rance a na něm dechberoucí Saint Malo dominující kamennou pevností a zbytky městských hradeb. Mrkněte se na prázdninové domy Francie od NOVASOL, které se nacházejí u výrazných atrakcí legendární provincie! Ochutnáte nejlepší slané palačinky nazývané ghetty, a vše zapijte silnou pálenkou. Podívejte se až na nejjižnější cíp, Cap Fréhel, dopřejte si pěší turistiku i jízdu na horském kole po rozmanité krajině.

Exkluzivní dovolená ve Francii v mystické Bretani

Prahnete po nevšední rekreaci v Evropě? Naplánujte si dovolenou ve Francii a máte po starostech? Nevidíte na tomto státě nic zvláštního? To jste ještě neochutnali pohodlí rekreačních domů Bretaně. Tato provincie je tak trochu jiná než zbytek Francie. Vyniká působivou historií a starodávnými mýty, nejslavnější je legenda o králi Artušovi. Vsaďte na relaxaci v zemi Keltů! Právě zde se nacházejí komfortní pronájmy od NOVASOL. Ať už se vám líbí vila u moře určená pro početnější skupinu výletníků, apartmán se saunou a vířivkou anebo chalupa s okouzlujícím výhledem na Atlantský oceán, nikdy se nezklamete. Čekají vás příjemné chvíle s rodinou i přáteli.

Apartmány s výhledem na moře

Vstupte do nezaměnitelné atmosféry francouzské provincie Bretaň. Atlantský oceán nabízí divoký příboj, skalnaté pobřeží, majestátná skaliska, vřesoviště, velkolepé útesy, silný vítr i chráněné pláže s jemným pískem. Není divu, že se vám zde zalíbí. Vodní sporty, koupání, rybaření i výlet ke klášteru Mont-Saint-Michel vás nabije novou vitalitou. Milovníci sportovních aktivit a horolezectví ocení, Pointe de Pen-Hir, a zarputilí romantici zase výhledy na majáky Pointe du Raz a Fréhel. Všechny generace uhrane katedrála v Quimperu a historicky nadšené turisty zase megalitické řady v Carnacu. Děti si povšimnou Great Aquaria Saint-Malo. Prostě dovolená v Bretani na jedničku.

Ubytování v soukromí Francie má styl

Příjemné chvíle strávíte na zámku de Vitré. V Rennes spatříte nádhernou katedrálu, pomník, udržované zahrady a lesopark s mnoha atrakcemi. V Saint-Malo se potěšíte pláží, kostely a katedrálou. Vannes upoutá zámkem, středověkými památkami a malířstvím. Saint-Brieuc uhrane pláží a zámkem s překrásnými zahradami. Dinas je pověstný svou písečnou pláží, kasinem, akváriem i kostelem. V Concarneau si užijete rybolovu, koupání a windsurfingu. Vydejte se po stopách historie v úchvatné bretaňské krajině. Využijte všechny své možnosti a rezervujte si prázdninové domy Francie za bezkonkurenční ceny.