Prvotřídní dovolená v Bretani

Dovolená ve Francii

Rozhodli jste se pro rekreaci v jedné z mnoha evropských zemí, ale pořád nevíte svého favorita? Ukořistěte senzační ceny celoročního ubytování v soukromí Bretaně a máte před sebou nezapomenutelnou dovolenou ve Francii. Nádherná provincie vás překvapí historickými drahokamy, skvělým přístupem k moři a přírodními šperky. Odpojte se od každodenních starostí a užijte si pobyt v rekreačních domech od NOVASOL. Můžete se těšit na pronájmy v různých standardech, veliké vily u moře, apartmány pro dva i chalupy vhodné pro rodiny s malými dětmi. Vždy pro vás máme něco navíc, sladké výhledy na západ slunce z vaší terasy anebo vlastní bazén, vířivku a saunu.

Komfortní ubytování nemá chybičku

Pobyt ve Francii

Historicky cenná provincie Bretaň leží ve Francii na poloostrově stejného názvu. Skládá se ze čtyř dechberoucích departmentů, Côtes-d'Armor,Finistère, Ille-et-Vilaine a Morbihan. Hlavním městem je Rennes, které nahradilo dřívější Nantes. Provincie se pyšní geologicky nejstarším územím země a skalnatým pobřežím. Náleží k ní ostrovy Ouessant, Sein, Arz, Glénan či Keller. Bretaň je zemí krále Artuše, určitě jste o ní slyšeli spoustu mýtů a báchorek, ale možná jste nevěděli, že právě zde vznikla legenda o Excalibru. Pobřeží provincie je dlouhé na 1100 kilometrů. Najdete zde rybářské přístavy a flotily, magické zátoky a zálivy. Za zmínku stojí skalnaté útesy, divoké vlny a silný vítr, vše vystřižené jako z historického filmu.

Relaxace v letních domech Francie

Chráněné pláže nabízejí unikátní podmínky pro rodinnou dovolenou, zejména na Smaragdovém pobřeží. Milovníci přírody ocení hustotu přírodních rezervaci, kde mohou pozorovat především pestré druhy ptactva. Inspirujte se Bretaní jako Picasso, Monet či Turner. Odhalte krásu opevněných měst jako je Armor, kde údajně pobýval král Artuš. Cestou necestou narazíte na gotické hrady, středověké kostelíky, renesanční stavby a gotické katedrály. Nemusíte zapomenout na návštěvu hlavního města Rennes, které na vás dýchne unikátní atmosférou. Udělejte si výlet ke klášteru na žulové skále, Mont-Saint-Michel, který leží při hranici Bretaně a Normandie. Rezervujte si prázdninové domy Francie a užívejte si všechny drahokamy této země.