Pronájem domů v Champagne-Ardenne

Senzační dovolená v Champagne-Ardenne ve Francii

Láká vás vůně vína a starých dob? Rozhodněte se pro ubytování v soukromí Champagne-Ardenne a vykouzlete jedinečnou dovolenou ve Francii. Vydejte se za svým snem s NOVASOL! Ochutnejte prvotřídní značky světově proslulých vín, navštivte majestátné vesnice i středověká města obehnané nekonečnými vinicemi.

Nejkrásnější letní domy jsou pro vás připraveny v departmentech Aube, Ardennes, Haute-Marre i Marne. V každém z nich na vás čekají dokonale vybavené prázdninové pronájmy s krbem, saunou, vlastním bazénem, vířivkou, terasou se zahradním nábytkem anebo místem pro grilování. Prozkoumejte perly tohoto regionu s NOVASOL!

Moderní apartmány vás ihned zaujmou

Podívejte se do Champagne-Ardenne, francouzského regionu ležícího u belgických hranic. Hlavním městem je Châlons-en-Champagne s největší dominantou, kostelem Notre-Dame-en-Vaux. V blízkosti města se v minulosti rozprostírala Katalaunská pole, která byla dějištěm bitvy o zastavení krále Attily na západ, a to v roce 451.

Co se vám vybaví jako první při vyslovení Champagne-Ardenne? Šampaňské! Perlivé víno má své kořeny právě v tomto kraji. Nejcennější památkou regionu je překrásná katedrála v Remeši, kde byli korunováni někteří francouzští králové. Není divu, že byla zapsána na seznam světového dědictví UNESCO a patří mezi drahokamy Francie.

Letní domy Francie mají styl

Podívejte se také do Troyes, města známého svým textilním průmyslem. Na první pohled zaujmou mozaiková okna, nejrozsáhlejší v Evropě. Pokud vás omrzí prohlídka románských kostelíků, autentických vesniček a typických měst, kde se konají středověké trhy, vydejte se za poznáním přírody a oddejte se aktivnímu odpočinku.

V Ardenách u jezera Lac du Der, se nachází vodní nádrž, kde lze provozovat koupání, atraktivní vodní sporty a pozorovat zajímavé druhy ptactva. Proplétejte se kolem vinic a impozantní přírodou až k vesnici Giffaumont Champaubert či ostrovu Rouhemont. Nezapomeňte ochutnat zdejší šumivý mok, kterému se nic na světě nevyrovná, a večer spočiňte komfortních v chatách Francie!