Pronájem apartmánů a bytů v Île-de-France

Île-de-France – dovolená ve Francii v duchu romantiky

Proč dovolená v Île-de-France ?

Pokud se vydáte jednoho z 18 administrativních regionů Francie, jež zahrnuje i Paříž, spatříte exkluzivní šperky architektury, zajímavá historická místa a poklady přírody. Nejprve se zastavíme v apartmánech Francie, které leží v Paříži. Město světla a módy vás uhrane památkami zapsanými na seznam světového dědictví UNESCO, ale i luxusem módních značek. Mezi největší perly  patří Eiffelova věž, Arc de Triomphe, muzeum Louvre, katedrála Notre-Dame, Moulin Rouge a Lido, Invalidovna. Kroky turistů vedou po ulicích na kopec Montmartre. Za návštěvu stojí i Národní přírodovědecké muzeum, Centre Pompidou, Palais Garnier. Nákupy ve čtvrti Marais  zaujmou nejen ženy. Dovolená v Île-de-France okouzlí po všech stránkách, a to především díky pohodlí rekreačních domů ve Francii od NOVASOL.

Kam se podívat na dovolené v Île-de-France ?

Historická tepna země zaujímá i lesy a parky, Vincennes, údolí Chevreuse. Zámek Thoiry vám předvede 130 druhů zvířat na 150 ha luxusní plochy. V zámku Vaux Le Vicomte a vile Savoye v Poissy ochutnáte tep divoké historie. Monet, Degas, van Gogh a Renoir si oblíbili zámek Auvers sur Oise. Domaine de Chantily ohromí nevídanou architekturou a parky. Zámky Versailles, Rambouillet, Vincennes  anebo Provins, město středověkých trhů zaujmou svými drahokamy. Rekreační domy Île-de-France vás vybízejí k návštěvě mnoha kulturních akcí, jako jsou prohlídka při svíčkách ve Vaux Le Vicomte, festival v Saint-Denis, Jazz á la Villette v Paříži aneboMezinárodní veletrh současného umění v Paříži. Dovolená ve Francii je plná nezapomenutelných zážitků.

Kde jsou památky na dovolené v Île-de-France ?

Zavítejte do Paříže, kde nebudete ochuzeni o dech beroucí klenoty architektury, katedrála Notre-Dame, bazilika Sacré-Coeur, Musée Pompidou, Musée Louvre, Vítězný oblouk, Invalidovna, Eiffelova věž anebo Pantéon. Nábřeží řeky Seiny náleží od roku 1991 k bohatství UNESCO. Moderní architektura nadchne Národní knihovnou, domem japonské kultury, pyramidou v Louvru, kaplí Panny Marie Moudré, opérou Bastille či kongresovým palácem. Horečku nakupování značek Chanel, Givenchy, Dior, Pierre Cardi i Scherrer si užijete doslova na každém kroku. Letní dovolená v Île-de-France vás zavede do Disneyland Resort Paris, evropské formy věhlasného amerického zábavního parku. Vily Francie okouzlí i zámkem Versailles, jež leží západně od města. Toulky městem, posezení v útulných kavárnách, noční rej, dětské atrakce, divadla, muzea, galerie i sportovní akce vás plně nabijí novou vitalitou.

Znáte slevy a výhody Francie od NOVASOL ?

Díky NOVASOL ochutnáte klidný venkovský život i zběsilý tep velkoměst. Záleží jen na vás, zda vám vyhovuje příroda anebo poznání památek Paříže. Pokud dáte přednost ubytování Île-de-France v menších vesničkách, dočkáte se pohody, přátelské atmosféry, panoramatických výhledů a blízkosti volnočasových aktivit. Luxusní apartmány Francie se nacházejí samozřejmě i ve větších městech a slibují dokonalé spojení se šperky architektury, muzei, obchodními domy a nočními podniky. Skvělou nabídkou je dovolená pro dva, což je dvacetiprocentní sleva pro dvě osoby. Jen tak ještě více ušetříte. Jen si představte, jak relaxujte ve venkovské vesničce obehnané vinicemi anebo se kocháte večerním výhledem na Eiffelovku !