Chaty a chalupy ve Versailles

Nezkrotná historie Francie? Versailles!

Chaty a chalupy ve Francii

Už dost s obyčejným ubytováním Evropy! NOVASOL uspokojí vaše nejtajnější fantazie na dovolené ve Francii i v jiných evropských zemích. Žhavým želízkem v ohni jsou elegantní letní domy Versailles, které se nacházejí v unikátní oblasti věhlasné země. Prostřete si pro nezapomenutelné zážitky, wellness pohodu, sportovní aktivity a především poznání historie. Lákají vás světově proslulé destinace evropských států? S NOVASOL je lépe poznáte. Vybírejte z mnoha prázdninových komplexů, které se různí velikostí a úrovní pohodlí. Chalupy se standardním vybavením oceníte pro jejich přístupnou cenu. Přepychové vily s vlastním bazénem vám připraví dovolenou snů. Přibližte se šarmantní Paříži, která vás zabaví ve dne v noci.

Rekreační domy s báječnými předpoklady

Neseďte doma a prožijte něco výjimečného! Ve Francii se oddáte všem magickým aktivitám a poznáte divy proslulých památek. Velkolepou podívanou očekávejte v chalupách Versailles, které jsou v dosažitelné vzdálenosti zámku a parku zapsaného na seznam světového dědictví UNESCO. Kde jinde se spojí relaxační složka s historickým podtextem věrohodněji. V okresu Versailles se dočkáte mnoha úžasných zážitků. Hlavní roli obstará fenomenální dílo krále Slunce, zámek s parkem a zahradami. Určitě vás potěší, že se nachází pouhých 17 kilometrů od hlavního města Paříž. Při prohlídce kouzelného komplexu i přilehlého parku ochutnáte noblesu dob dávno minulých, leč nezapomenutých.

Ubytování v soukromí Francie přeje pohodě!

Působivé dílo architektury se dělí na několik fenomenálních částí, Jižní křídlo, Královské nádvoří, Severní křídlo, Operu, mramorové nádvoří a Zrcadlovým sálem. Drahokamem zámku jsou versailleské zahrady s rozlohou asi 100 ha. Samotná promenáda měří na 950 metrů. Setkáte se s fontánami, terasami, sochami, vodními hrami, bujarou květenou i lesíky. Součástí komplexu je Trianon, kde se konal odpolední odpočinek Ludvík XIV. s Madame de Montespan. Kousek se nachází vesnička Marie Antoinetty a říká se jí Hameauu. Okolí zámku je malebné a evokuje k procházkám a jízdě na kole. S dětmi se podívejte do Disneyland Resort Paris anebo Parc Astérix. Objednejte si apartmány Francie včas, ať vám neuniknou nejlepší ceny.