Rekreační domy ve Versailles

Luxusní dovolená ve Francii

Máte spadeno na svěží tep historie a půvabnou přírodní krajinu? Oddechněte si na dovolené ve Versailles a pohlédněte na památky zapsané na seznam světového dědictví UNESCO. Bujarý noční život, relaxaci v příjemném prostředí a pohodlí chat Versailles ocení všechny generace výletníků. Světově oblíbená destinace vás vyzývá k návštěvě! Zapomeňte na obyčejné ubytování Evropy a mrkněte na excelentní pronájmy prázdninových objektů NOVASOL. K dispozici máte nesčetné druhy ubytování ve Versailles. NOVASOL se postará o větší skupiny turistů, rodinný pobyt, sportovní i kulturní aktivity. Luxusní i standardní chaty nemají konkurenci. Využijte nabízené možnosti na maximum.

Apartmány skýtají komfort a moderní vzhled

Snad nebude nikdo oponovat, že je sladká Francie královstvím, kde se odehrávaly nejdůležitější okamžiky historie. Nejinak tomu není ve Versailles, městě v západní části metropolitní lokalitě Paříže. Město je světově populární pro svůj zámek a jeho přilehlé zahrady. Není divu, že byly zapsány na seznam světového dědictví UNESCO. Potěší vás příjemná vzdálenost Versailles od Paříže, pouhých 17 kilometrů. Rázem se ocitnete v područí vznešených památek. Město vzniklo v 11. století, ale největší věhlas zažilo v 17. století, kdy v něm Ludvík XIV. Nechal postavit královskou rezidenci. Ve Versailles byla rovněž podepsána dohoda, Pařížská smlouva.

Chaty Francie vás zvou k návštěvě!

Zámek ve Versailles je rozsáhlý komplex doplněný o divukrásné zahrady. Dělí se na Jižní křídlo, Královské nádvoří, Severní křídlo, Operu, Mramorové nádvoří a Zrcadlový sál. Kolosální stavba je vzorem pro úchvatný zámek Schönbrunn ve Vídni. Král Slunce, jak se panovníkovi říká, dbal na každý detail při jeho vystavění. Trianon a vesnice Marie Antoinetty patří k dalším drahokamům. Díky letním domům Francie si přiblížíte nezkrotnou atmosféru starých dob. Přírodní scenérie oblasti vyzývají k cykloturistice, procházkám po dokonale značných stezkách i koupání. Narazíte na šarmantní vinice, písečné pláže a krajinu skal. Pokud toužíte po rekreaci se vším všudy, už neváhejte ani minutu. NOVASOL vás vítá ve svých moderně vybavených vilách ve Francii.

Dovolená ve Francii směřuje do Versailles

Konečně se před vámi objevuje jedinečná možnost poznat všechny krásy evropských zemí a to jen díky NOVASOL! Pronajměte si dokonalé prázdninové domy Versailles a nasávejte nenasytnými doušky nevšední historii na dovolené ve Francii. Ponořte se do přepychového období králů a princezen! Projděte místy, které mají nezaměnitelnou historickou hodnotu. Je libo přátelská atmosféra, kulturní objetí, sportovní zážitky i atrakce pro děti? Vejděte do zábavného světa NOVASOL a kombinujte své požadavky. Snad se rozhodnete pro luxusní vily s vlastním bazénem saunou anebo moderně vybavené chalupy poblíž přírody. Odvažte se vstoupit do svobody a svěží energie evropských zemí.

Apartmány se vám ihned zalíbí

Kdo by neznal působivé klenoty Francie a netoužil ochutnat skleničku pověstného vína? Uskutečněte svůj sen a přeneste se do oblasti Versailles, která je atraktivním zdrojem poznání. Jděte ve šlépějích miliónů návštěvníků, kteří už prvotřídní perlu architektury navštívili. Jestliže jste milovníci historie anebo zamilovaní až po uši, čeká na vás přehlídka architektury na úrovni. Díky Versailles, které se nachází jen 17 kilometrů od Paříže, spatříte nevšední prvky historie. Město založené v 11. století vás navnadí svým zámkem a parkem, které jsou unikáty UNESCO. Jeho pověst je tak zajímavá a bouřlivá, že ji musíte spatřit na vlastní oči. Epochální tvorba architektury byla zbudována na přání francouzského panovníka Ludvíka XIV.

Konečně přepychové ubytování Francie

Kdysi obyčejný lovecný zámeček se změnil na neobyčejnou perlu světového dědictví. Král Slunce si potrpěl na výstřednost a perfekcionismus. Miloval pohodlní a luxus. Považoval se za střed vesmíru, proto vytvořil kouzelné dílo. Po jeho vzoru vznikly i další zámky, Petrodvorec, Schönbrunn či Eszterháza a mnohé další napodobeniny. Cestujete s dětmi? Nezapomeňte navštívit také Disneyland Resort Paris anebo Parc Astérix, počítejte s četnými atrakcemi pro malé i velké výletníky. Oddejte se pěší turistice, jízdě na horském kole a ochutnávce delikatesních vín a místních kulinářských specialit. V letních domech Francie se vám dostane zaslouženého odpočinku a naberete sílu do dalšího smělého poznávání.