Noblesní dovolená ve Francii? Jedině ve Versailles!

Dovolená v Paříži

Ubytování v soukromí ve Francii

Toužíte nasadit toulavé boty a proplétat se historickými klenoty Evropy? Nebuďte na všechno sami a vezměte si jako společníka NOVASOL. Nabízí pestré ubytování v přepychových rekreačních domech Versailles, kde pocítíte opravdové kouzlo dovolené ve Francii. Už na nic nečekejte a vybírejte nejvhodnější pronájem pro vaši rodinu. Odhoďte ze sebe zábrany a odreagujte se na dovolené v jednom z překrásných evropských měst. NOVASOL představuje výhodné prázdninové objekty, které si zamilují sportovní nadšenci, vyhledavači kultury, rodiny s malými dětmi, snoubenci i starší generace. Toulejte se po nepopsatelně magických památkách Evropy a prožijte něco nevšedního.

V apartmánech si dopřejete pohodlí

Nač cestovat za dalekými architektonickými skvosty světa, když nabízí evropské země překvapení za překvapením. Odpoutejte se od rutinních záležitosti a vsaďte na příjemné zážitky v nitru přírody i v centru velkoměst. V každém případě si vyčarujte neskutečně zajímavé ubytování. NOVASOL není žádný nováček a moc dobře ví, co turisté potřebují. Klenotem Francie a celého světa je zbožňovaný zámek a jeho parky, Versailles, senzační počin krále Slunce, Ludvíka IX. Krok za krokem prožívejte kouzelnou atmosféru, která jde cítit na každém kroku. Jen si představte, co se zde odehrávalo. Impozantní plesy, rozkvět země i intriky na královském dvoře. Dopřejte si výlet do historie v majestátném francouzském stylu!

Chaty Francie pod taktovkou luxusu

Zámek ve Versailles se zahradami je zapsán na seznam světového dědictví UNESCO. Leží nedaleko Paříže, klidně se k němu dostanete autobusem i autem. Jeden z nejkrásnějších zámků Evropy se těší neskutečné návštěvnosti turistů z celého světa. Přitahuje jeho královské nádvoří, Zrcadlový sál, Mramorové nádvoří i obě křídla. Máte se na co těšit! Jistě vás potěší, že městem vede hned několik cyklostezek. Oblast je vynikající pro pěší turistiku a idylku venkovského života. Nezapomeňte navštívit Paříž, která se postará o slastné zakončení vaší návštěvy noblesní země. Luxusní vily Francie opatřené bazénem a prostornou terasou vám zprostředkují parádní uvolnění.