Dovolená ve Francii

Plánujete exkluzivní dovolenou ve Francii? Očekáváte od své rekreace sportovní, poznávací i odpočinkové spojení. Dejte přednost ostrovu Korsika. Zde najdete vše, po čem vaše tělo, srdce i duše touží. Příval nových zážitků, velkolepost moře, jeho hlubin a přírodních úkazů, středověkých staveb připomínajících dobu dávno minulou a vůni vybraných lahůdek.

Rekreační domy Korsiky upoutají svým pohodlím

Dálka, kterou musíte urazit do místa, které je snem každého turisty, se dá zvládnout hned několika způsoby dopravy. Velmi oblíbený je let letadlem. Lidé dávají přednost i cestě autobusem. Najdou se i takoví, kteří se dají na cestu vlastním autem a pak trajektem. Máme před sebou tedy tři zajímavé možnosti. Ubytování na Korsice je to pravé pro celou Vaši rodinu.

Ubytování v soukromí ve Francii

Cesta trajektem je možná z Janova, Livorna, Savony anebo z Nice. Corsika Ferries provozuje valnou většinu přeprav, zamluvit si lístky lze snadno na jejich internetových stránkách anebo pomocí cestovní agentury. Koupě jízdenky na místě je riskantní, protože bývají trajekty přeplněné. Nicméně je plavba trajektem pohodlná. Co si od ubytování ve Francii přát víc? Skutečně komfortní je přeprava letadlem. Dvě letiště, která se na Korsice nacházejí, v Bastii a Ajacciu, jsou na vysoké úrovni. Pokud si myslíte, že na nich bude narváno, omyl, provoz je plynulý a příjemný. Přímé lety se těžko shánějí. Linková doprava s přestupem ve Francii, Lyonu či Marseille, je nejlepší. Velmi chytré je dopravu kombinovat. Tento ostrov najdeme západně od Itálie a jižně od Francie. Poblíž tohoto úchvatného ostrova leží i Sardinie, která je italská. Horské masívy, potůčky a prameny, neproniknutelná křoví, ale i bujaré mořské vlny, modré nebe a exkluzivní pláže, jsou úzce spjaty s podobou tohoto nespoutaného ostrova.

Užijte si rekreační domy Francie!

Zdatní řidiči a řidičky mohou zvolit cestování vlastním autem. Je fakt, že na ostrově se bez pronajatého automobilu neobejdete. Všechny turistické cíle jsou od sebe docela vzdálené. Cesta Praha – Nice je asi jednodenní, pokud nechcete riskovat. Následná přeprava trajektem je velmi příjemná a komfortní. Skvěle si v něm odpočinete. Cestování po ostrově je zábavné. Nejlepší je pronájem automobilu. Tímto druhem dopravy spatříte nejvíce krás. Oblíbené jsou i autobusové linky a vlaková spojení. Železnice vedou okolo moře, což slibuje nepopsatelný zážitek. Pro sportovce je ideálním dopravním prostředkem kolo. Každý turista jistě ocení ohodlí rekreačních domů ve Francii. Pro přístup na ostrov je k dispozici dobře fungující trajektová přeprava z Janova nebo Livorna. Není ani žádný problém cestovat letecky z různých měst Evropy a na ostrově si pronajmout osobní automobil. Další informace lze najít na mnoha webových stránkách.