Pronájem chaty na Korsice

Korsika – vzrušení a relaxace ve Středozemním moři

Zapomeňte na všechny své problémy a vydejte se s rodinou na dovolenou do Francie. Proč právě tato malebná evropská země? Vždyť je tak rozmanitá! Zaměřte se na letní domy Korsiky a počítejte se sladkou rekreací. Středozemní moře je správným místem pro vás odpočinek a vzrušující chvíle. A´t už jste zamilovaní anebo máte malé děti, vždy se plně uspokojíte.

Jste příznivci pohodlného ubytování v soukromí? Vybírejte z mnoha příležitostí pronájmů od NOVASOL, které jsou posety po celé Evropě. Kombinujte a vymýšlejte si své požadavky.

Své smysly hýčkejte v letních domech

Už jste jistě slyšeli o překrásném ostrově Korsika. Leží ve Francii ve Středozemním moři. Osloví vás jeho nekonečně dlouhé pláže i hory. Právě v nich se můžete věnovat horolezectví, pěší turistice, lezení po skalách, adrenalinovým sportům a koupání. Upravené stezky jsou lemovány bystřinami, lesy, třpytícími se jezery a řekami.

Na Korsice se nabažíte divů přírody. Uchvátí vás kaskády Anglais na Agnone, jezero Nino či Melo, Pagli Orbě a nejvyšší hora Monte Cinto. Pohoří v moři, jak se ostrovu přezdívá, ukrývá prehistorické menhiry, kostelíky, zapadlé vesničky, zvětralé skály, impozantní kaskády, písečné pláže, bílé útesy a zátoky nabízejí soukromí a klid.

Rekreační domy Francie vás nadchnou!

Dovolená na Korsice přeje rodinám s malými dětmi, které ocení kouzelné pláže s jemným pískem a teplé moře. Sportovní nadšenci ochutnají výsost majestátných hor a kulturní nadšenci ocení četnost historických drahokamů z epochy starého Říma, Řecka a doby kamenné. Cestujte městy a vesničkami, na kole, pěšky anebo autem, vždy narazíte na něco nového a jedinečného.

V Ajaccio navštivte muzeum, rodný dům a památník Napoleona Bonaparte. Bastia osloví kláštery, kostely s bílou omítkou, katedrálou, náměstími i divadlem. Na bílých útesech naleznete město Boniface a v žulových horách město Corte. Pronajměte si prázdninové domy Francie a přeneste se do světa historických momentů a přírodních monumentů. Stojí to za to!