Pronájem domů na Korsice

Fantastická dovolená na Korsice

Nevídaná podívaná na dovolené ve Francii je jako stvořená pro všechny generace. Nejkrásnější letní domy od NOVASOL se nacházejí poblíž moře, hor i ve středu velkolepých měst. Dejte si do nosu a pronajměte si prázdninové domy Korsiky. Určitě se vám zalíbí jejich luxus, komfort a dostupnost okouzlujícího Středozemního moře.

Zapomeňte na dlouhé vybírání a zaměřte se na přepychové chalupy NOVASOL. Čekají na vás komfortně vybavené prostory, které jsou dokonalé pro prvotřídní rekreaci. Je libo apartmán u moře anebo horská chata v nejznámějších pohořích Evropy? S NOVASOL se podíváte do elegantních prázdninových chalup posetých všude po Evropě a okusíte kouzlo blaha.

Apartmány u moře jsou určeny pro vaše pohodlí

Ukořistěte dechberoucí zážitky, které se vám otevírají v nádherné krajině Středozemního moře. Korsika je půvabný ostrov Francie a vypadá jako zaťatá pěst se vztyčeným palcem. Jeho délka činí 183 kilometrů a šířka 83 kilometrů. Nejvyšší horou je Monto Cinto měřící 2706 metrů. Podívejte se na ostrov, jehož krajina je zapsaná na seznam světového dědictví UNESCO.

Působivá Korsika je vzdálena od Francie 180 kilometrů a od Itálie 80 kilometrů. Na ostrově se mluví francouzsky a italsky i korsicky. Na Korsice se narodil Napoleon Bonaparte. Relaxujte na bělostných plážích u průzračně čistého moře. Na pobřeží dlouhém asi 1047 kilometrů se pobaví malí i velcí výletníci. Není divu, že patří tento úchvatný ostrov k prestižním destinacím světa.

Vzhůru do rekreačních chat Německa

Nejzajímavějším turistickým cílem je východní pobřeží. Město Porto-Vecchio, třetí největší město ostrova ležící ve stejnojmenném zálivu, nabízí skvostné pláže a služby cestovního ruchu. Korsické hory ukrývají překrásné kaskády, Cascades du Polischellu. V údolích naleznete ledovcová jezera, nádherné lesy, louky s rozkvetlými krokusy a šafránem.