Korsika – francouzský ostrov snů

Máte v hledáčku fantastickou rekreaci u moře? Prohlédněte si famózní ubytování v soukromí od NOVASOL a dodejte si energii do náročných pracovních dní. Neodolatelnou nabídkou je dovolená ve Francii. Jen si představte, jak se sluníte a koupete poblíž luxusních vil Korsiky! Zamiřte do jednoho z atraktivních resortů světa a senzačně si odpočinete.

Konečně se před vámi objevují nespoutané možnosti dovolené, která se stane nezapomenutelnou. Ať už prahnete po sportovních, wellness či kulturních aktivitách, budete jako v pohádce.

Apartmány s výhledem na moře

Středozemní moře je významným dějištěm letních dovolených. Přitahuje turisty z celého světa. Pyšní se historickými klenoty, přírodními památkami, sportovními i relaxačními aktivitami. Perlou úchvatného moře je ostrov Korsika, který svým vzhledem připomíná zaťatou pěst se vztyčeným palcem. Čekají vás ohromné možnosti zábavy a poznání.

Ostrov Korsika je největším ve Středomoří. Od Francie je vzdálený pouhých 180 kilometrů a od Itálie jen 80 kilometrů. Jeho území pokrývají vysoké hory, největším vrcholem je Monte Cinto s 2706 metry. Pokud milujete horské túry a horolezectví, rozhodněte se pro zdejší krajinu. Domluvíte se zde francouzsky, italsky i korsicky. Ostrov proslavil Napoleon Bonaparte, který se zde narodil.

Perfektní ubytování v soukromí Francie se vám zalíbí

Klíčovým lákadlem ostrova jsou bělavé pláže s čistým mořem a panenská příroda. Ledovcová jezera, zelená údolí, vysoké štíty hor a rokliny jsou rájem turistů všech věkových kategorií. Západní pobřeží Korsiky patří Ajacciu, přístavnímu městu, kde se nachází rodný dům, památník i muzeum Napoleona Bonaparta. Pánové ocení fotbalový klub AC Ajaccio.

Severní díl ostrova dominuje Bastií s drahokamy korsické architektury. Citadela se Starým přístavem, rybářskými čluny a starobylými budovami, otevírá bránu do minulosti. Relaxujte na plážích kolem města Porto-Vecchio a podívejte se na kaskády korsických hor. Díky chatám Francie si dobijete vnitřní baterky a strávíte zaslouženou dovolenou jako králové.