Ubytování ve Francii

Francie patří jak v Evropě tak i ve světě mezi země, které kladou velký důraz na kulturu, která vychází ze samotných základů historie. Francouzi jsou hrdí na svůj jazyk, na svoje dějiny i na úlohu, kterou hrají v rámci Evropy i světa. Velký podíl na udržování národního cítění má filmová tvorba stejně jako snaha o rozvoj hudby vycházející z tradic země. Francie je jednou ze zemí, které zakládaly Evropskou unii, nachází se zde i hlavní sídlo UNESCO a neméně významná je i přítomnost Světové obchodní organizace. Francie usiluje o to, aby kulturní dědictví země bylo chráněno a rozvíjeno ve prospěch celého národa, a aby se toto bohatství nestalo předmětem obchodní činnosti nebo nebylo jinak zneužíváno. Rekreační domy ve Francii Vás nadchnou svým půvabem.

Ve Francii se kultury nabažíte

Francie je jedna z mála zemí, kde se snoubí kouzlo historie, bohatost kultury i četnosti pamětihodností. Zde si přijdou na své milovníci malířství, sochařství, divadla, filmu, moderního umění, ale i koncertů vážné a populární hudby. Dovolená ve Francii nabízí kulturní vyžití, relaxaci u moře, sportovní zážitky. Objednejte si rekreační byty ve Francii a užívejte si svou dávku odpočinku a zábavy plnými doušky. Kultura Francii hýří všemi barvami. Ve velké míře ji ovlivnila vlna imigrace. Z různých koutů země uslyšíte lidovou hudbu, operu, operetu, ale i blues, country a hip hop. Země klarinetů je domovinou světoznámých hudebních skladatelů, filmových herců, politiků, spisovatelů, panovníků, zpěváků, módních návrhářů i vědců. Jen těžko se zde budete nudit. To, co vás neuspokojí ve dne, objevíte v noci.

Užívejte si v rekreačních domech

Vydat se po stopách životů slavných osobností, vás naplní energií. Legendy z řad literátů, jako je Francois Villon, Jules Verne anebo Honoré de Balzac zůstanou navždy nesmrtelnými. Charakteristická vůně patří gastronomickým a kulinářským pokladům. Styl francouzského vaření oslovil celý svět, v čele se sýry, mořskými plody, chřestem, bylinkami, houbami i bagetami. Francie je poseta více jak 40 000 památkami. Seznam kulturního dědictví UNESCO pojímá katedrály, kostely, města, jeskyně, údolí, kanály, zálivy a laguny. Kultury si neužijete nikde více, než v tomto státě plném romantiky, gurmánů a exkluzivního vína. Fantastické zážitky vás čekají na výstavách, festivalech, koncertech, v galeriích a divadlech. Skvěle si odpočinete v parcích a zahradách. Prohlédněte si naše nabídky ubytování ve Francii.

Pronajměte si apartmány Francie

Mezi dominanty patří kostely, katedrály, kláštery a sakrální stavby ozdobené vzácnými malbami, obrazy a sochami. Vrcholem architektury je katedrála Notre-Dame v Paříži. Štrasburk nadchne výstupem po 332 schodech k astronomickému orloji. Champagne oslní gotickou katedrálou v Remeši. Klid a romantiku najdete v údolí řeky Loiry i ve vinařské krajině Bordeaux. Osvěžte své smysly v apartmánech ve Francii a probádejte klenoty památek a krásy moře. Obdivujte přehlídková mola, řemeslnické práce a lidovou architekturu. Nechte se okouzlit unikáty muzea Louvre- Lens, papežským palácem v Avignonu, Mont St-Michel, středověkým centrem v Carcassonne a zámky na Loiře.

Ubytování v soukromí ve Francii

Péče, která je věnována nesmírnému kulturnímu dědictví je chápána jako povinnost o uchování tohoto bohatství pro další generace. Stát přistupuje velmi odpovědně k podpoře této snahy a jeho úloha při rozvoji národního cítění se projevuje v mnohá sférách života. V kalendáři kulturních událostí mají své místo dny, které jsou věnovány různým příležitostem, jako je hudba, filmová tvorba a další. Tyto oslavy a představení probíhají ve velkorysém stylu, který je koneckonců vlastní právě Francii a jejím obyvatelům. Paříž, hlavní město země, je současně i hlavním městem kulturního života Francie. Bohatým kulturním děním se mohou pochlubit ale i další regiony, ve kterých se koná řada malých i větších oslav a festivalů. Prázdninové domy ve Francii Vám zajistí skvělou dovolenou.