search

Dovolená v Aude

Rekreační domy a apartmány ve středomořské Francii

Ubytování v Aude

Pokud váš rekreační objekt, který vám poskytl NOVASOL, není daleko od této oblasti, jistě si necháte doporučit výlet do departmentu Aude. Řeka stejného jména vám poskytne příjemný zážitek při plavbě na kanoi, kdy vás provede údolím až do míst, odkud se můžete na další cestu vydat pěšky. Za návštěvu stojí i město Carcassone, jehož hrad je zapsán v knize kulturních památek UNESCO. Toto městečko je významným a oblíbeným cílem mnoha návštěvníků, které zajímá historie. Dalším podobným místem je podprefektura Narbonne, kde na své návštěvníky nečeká jen řada historicky zajímavých staveb, nýbrž i příjemné překvapení, zabloudí-li při svých procházkách do některého z mnoha obchodů s vínem. Potom se taková procházka může lehce změnit i v nekonečnou ochutnávku vín, které produkují zdejší vinice. Zarezervujte si co nejdříve rekreační byt ve Francii.

Dovolená ve Francii

Languadoc je oblast úplně na jihu Francie. Je tu mnoho možností k výletu. Zabalte si věci na dovolenou do Francie. Vyrážíme. Kraj se táhne podél krásných pláží, do kterých se každé ráno opírá čerstvý vzduch z oceánu. Kouzelné pobřeží. Těšit se můžete na počasí s mnoha slunečnými dny na dovolené ve Francii. Originální francouzská kultura vás vtáhne do sebe. Tomu pomůže všudypřítomná francouzská kuchyně. Pokud si budete chtít vybírat z opravdu ryzího menu, zajděte ve velkých městech do postranní uličky a najezte se tam. Typicky se vaří plody ze středozemního moře a další kulinářské skvosty. Ke každému jídlu vám nabídnou láhev vína. Spokojený bude znalec i laik. Oblast je opravdovou vinnou velmocí a na kvalitu se tu hodně dbá. Kam také jinam na víno, než na dovolenou do Francie. Pronajměte si NOVASOL rekreační dům ve Francii.

Rekreační byty ve Francii

Na výlet do Perpignan se vydáme speciálně za domácími zemědělskými plodinami na trhy a ochutnat víno. Perpignan je jeden z největších producentů vína a také to tu tak vypadá. Dovolená ve Francii jako v ráji. Projížďky na kolech kolem rozlehlých vinic. V perpignanu se mluví španělsky. Zajímavé. Pronajměte si NOVASOL rekreační byt ve Francii nedaleko této oblasti a nenechte si ujít výlet do Aude. Řeka stejného jména dodá atmosféru na vašich cestách. A zvláště když se vydáte na kanoi. Řeka se klikatí údolím až do míst, kam se jinak těžko budete dostávat pěšky. Panenské místo, kam se vlna turistů nedostane. Vy máte možnost se tam podívat.

Ubytování v soukromí ve Francii

Za návštěvu stojí i město Carcassone. Místní hrad je zapsán v knize kulturních památek UNESCO. Toto městečko je významným a oblíbeným cílem mnoha návštěvníků, které zajímá historie. Dalším takovým místem je Norbonne, kde návštěvníky nečeká jen řada historicky zajímavých staveb, nýbrž i příjemné překvapení, zabloudí-li při svých procházkách do některého z mnoha obchodů s vínem. Zarezervujte si včas vaše ubytování ve Francii. Pro znalce vín je to tu hotový ráj. Taková procházka se může lehce změnit i v nekonečnou ochutnávku vín zdejších vinic. Příjemný konec výletu během dovolené ve Francii, co říkáte?