Rekreační domy v Gard

Pobyt Languedoc, ubytování ve Středomoří Francie

Dovolená ve Francii

Department Gard je vhodné místo pro rodinnou dovolenou ve Francii během celého roku. Department Gard leží v regionu Languedoc-Roussillon na jihu Francie. Tato lokalita je skvělá pro rodinnou dovolenou u moře, ale i pro poznávání francouzských krajů. Navíc místní skvělé víno vám zaručeně zachutná. K tomu celou dovolenou můžete strávit v našich zařízených rekreačních domech v Gardu. Proto neváhejte a naplánujte si odpočinek už nyní.

Ubytování ve Francii

Objednejte si rekreační dům ve Francii v Nimes a nebudete litovat. Během své dovolené můžete navštívit město Nimes. Asi každého zaujme to, že z názvu města (de Nimes) byl odvozen název pro látku denim, který zde byl vymyšlen a i poprvé vyroben. Nimes svým návštěvníkům nabídne moderní architekturu i římské památky. Navíc zde nejsou tak přeplněné ulice jako v Arles, proto si v klidu můžete vychutnat místní atmosféru. Během dne můžete navštívit amfiteátr – nejzachovalejší v celé Francii. Dodnes se využívá ke koncertům či býčím zápasům. Turisty okouzlí i palác Maison Carrée. Romantici ocení zahrady s fontánou. Tady si odpočinete při západu slunce. Ulehnout můžete do předem zabookovaného rekreačního domu v Gard. Dalším tipem na výlet je akvadukt ležící nedaleko Nimes. Tento římský akvadukt zásoboval ve starověku Nimes vodou.

Prázdninové domy ve Francii

Gard vám může nabídnout, pláže, nedaleké Pyreneje či ochutnávku místního vína. Další možností, kam se v departmentu Gard vydat, je město Alés. Tady si to užijí především milovníci pěší turistiky. Turisté většinou navštěvují důl La Mine témion či jezdí na výlet lokomotivou do Cevennen. Ten bude bavit hlavně děti. Asi 13 kilometrů od Alés můžete navštívit bombusovou zahradu v Anduze či 45 kilometrů vzdálený národní park Cevennen. Turisté si často objednávají rekreační byt ve Francii v Gard, kvůli své skvělé poloze. Oblast leží přímo u moře a navíc nedaleko je proslulá Provence. Milovníci hor si zase mohou zajet do nedalekých Pyrenejí. Navíc je celá oblast vhodná i pro cyklistiku. Tak že Gard je vhodné místo pro rodinnou dovolenou během celého roku.