search

Dovolená v Hérault

Ubytování v Languedoc, apartmány ve středomořské Francii

Rekreační domy ve Francii

Languadoc je oblast úplně na jihu Francie. Je tu mnoho možností k výletu. Zabalte si věci na dovolenou do Francie. Vyrážíme. Kraj se táhne podél krásných pláží, do kterých se každé ráno opírá čerstvý vzduch z oceánu. Ohromující pobřeží. Na dovolené ve Francii se můžete těšit na počasí s mnoha slunečnými dny. Jedinečná francouzská kultura vás vtáhne do sebe. Tomu pomůže tradiční francouzská kuchyně. Pokud si budete chtít vybírat opravdu z menu s francouzskými recepty, zajděte ve velkých městech do postranních uliček a dejte si jídlo tam. Typická francouzská kuchyně jsou plody ze středozemního moře a další kulinářské poklady. Ke každému jídlu vám nabídnou láhev vína. Spokojený bude znalec i laik. Oblast je opravdovou vinnou velmocí a na kvalitu se tu hodně dbá. Kam také jinam na víno, než na dovolenou do Francie. Pronajměte si NOVASOL rekreační dům ve Francii.

Apartmány ve Francii

Na výlet do Perpignan se vydáme speciálně za domácími zemědělskými plodinami na trhy a ochutnat víno. Perpignan je jeden z největších producentů vína a také to tu tak vypadá. Dovolená ve Francii jako v ráji. Projížďky na kolech kolem rozlehlých vinic. V Perpignanu se mluví katalánsky. Zajímavé. Pronajměte si NOVASOL rekreační byt ve Francii nedaleko této oblasti a nenechte si ujít výlet do Aude. Řeka stejného jména dodá atmosféru na vašich cestách. A zvláště když se vydáte na kanoi. Řeka se klikatí údolím až do míst, kam se jinak těžko budete dostávat pěšky. Panenské místo, kam se vlna turistů nedostane. Vy máte možnost se tam podívat.

Dovolená ve Francii

Za návštěvu stojí i město Carcassone. Místní hrad je zapsán v knize kulturních památek UNESCO. Toto městečko je významným a oblíbeným cílem mnoha návštěvníků, které zajímá historie. Dalším takovým místem je Norbonne, kde návštěvníky nečeká jen řada historicky zajímavých staveb, nýbrž i příjemné překvapení, zabloudí-li při svých procházkách do některého z mnoha obchodů s vínem. Pro znalce vín je to tu hotový ráj. Taková procházka se může lehce změnit i v nekonečnou ochutnávku vín zdejších vinic. Příjemný konec výletu během ubytování ve Francii, co říkáte?