search

Pronájem domů v Tarn-et-Garonne

Tarn-et-Garonne – francozská příroda na dosah ruky

V čem je dovolená Tarn-et-Garonne prima ?

 Vyznavači relaxace na čerstvém vzduchu , kde jsou obklopeni historickými cennostmi a divotvornou přírodou, ocení chaty Tarn-et-Garonne od NOVASOL. Půvabný department se nachází severně od Toulouse a nabízí nespočet volnočasových aktivit. Červené domy s cihlami a věhlasným bastidním centrem najdete v Montauban. Velkým lákadlem jsou také kláštery v Moissacu a kruhová tržnice v Auvillaru. Dech beroucí rodinná dovolená Francie vás nemine v tomto departementu, který leží v regionu Languedoc-Roussillon Midi Pyrénées. Je zajímavé, že vznikl 4. listopadu 1808 za vlády Francouzského císařství. Rezervujte si ubytování od NOVASOL a prožijte s nejbližšími nejkrásnější chvíle v životě. Pomohou vám k tomu i koncepty zahradní nábytek PLUS, panoramatický výhled, all inclusive, DUO balíček – dovolená pro dva s 20 % slevou a jiné výhody.

Kam na romantickou dovolenou do Francie ?

Zavítejte do východní části Tarn-et-Garonne a prozkoumejte nádherné vesničky Réalville, Montricoux a Mirabel. Cestou necestou neminete poklady přírody a řeku Aveyron. Starobylé vesnice jsou zasazeny do magické krajiny. Při pohledu na je ně se vám rozbuší srdce. Ukořistěte rekreační domy Tarn-et-Garonne a vstupte do prý nejkrsnější vesničky Bruniquelu ležící východně od Montaubanu. Dovolená ve Francii pokračuje návštěvou starého jádra Saint-Antonin-Noble-Val, prohlídkou soutěsek Aveyron a vesniček Caylus, Cayereich či Lacapelle-Livron. Cenné historické budovy spatříte ve Varen, ale také v Laguepie, Seye a Parisot. Hotel Espinas nabízí procházku zahradami zámku Cas a v zámku Reine-Margot v Saint-Project z 16. století naberete nový dech.

Co navštít u apartmánů Francie ?

Západně od Montaubanu lze navštívit nádherné Moissac, jehož dominantou jsou slavné kláštery. Klid a mír pocítíte ve vesnici Auvillar. Pravý venkovský tep vás zde nemine. Procházky krajinou, jízda na koni, cyklistika, vodní sporty a koupání jsoutypické pro doménu  letní dovolená Tarn-et-Garonne. Západní část departmentu je zajímavá propojením malebných vesniček, které jsou posety na všechny světové strany a dohrmady tvoří unikátní spojení. Valence d´Agen uhrane fontánkami a lavory, Espalais příjemnými kavárnami a zámek v Goudourville potěší svým designem. V malé vesničce Dunes se pokocháte pohledem na domy s mřížkami a oblouky arkád z 13. století. Donzac se pyšní kamennými domy a vinařskými exponáty v místním muzeu. Letní pohodu okusíte u jezera poblíž Lac des Sources. Dovolená v Francii vás zavede také do Bardigues, Le Pin a k zámku Saint-Nicolas-de-la-Grave s muzeem Cadillac.

Co zažít na romantické dovolené Tarn-et-Garonne ?

Ani v severním bloku departmentu nebudete ochuzeni o perly architektury, a to hned ve vesničce Lauzerte, kde spatříte středověké památky a překrásné náměstí s kamennými domy. Jedinenčé výhledy na krajinu a vůni dob dávno minulých si vychutnáte na dovolené Tarn-et-Garonne v Montpezat-de-Quercy. Svou popularitu mají i Montaigu-deQuercy, Montjoi, Brassa či Bourg de Visa. Prádzninové domy Francie oceníte také v jižním dílu oblasti. Nejvýznamnějším městečkem je Beaumont-deLomagne, jehož skvost architektury zasahují do 13. století. Toulejte se mezi vinicemi a navštivte i opevněnou vesnici Verdun-sur-Garonne a histocká jádra Bouillac a Maubec. Zapomeňte na zběsilý vír velkoměst a přeneste se na venkov, kde má vše svůj řád, který platí odjakživa.