search

Dovolená v Calvados

Rekreační domy v Normandii, prázdninové domy ve Francii

Vyrazte za kulturou i koupáním do Calvados

Přitažlivost Dolní Normandie rok od roku roste. Region dělící se na tři departmenty Manche, Orne a Calvados přináší historické, kulturní, sportovní i wellness nasycení. Exkluzivní dovolenou v Normandie v rekreačních domech ve Francii přináší Calvados. Připravte se na luxusní koupání a adrenalinové vodní sporty pro malé i velké. Rezervujte si dostupné rekreační domy v Calvados, v krajině stejnojmenné jablečné brandy a nechte se ukolébat šuměním mořem a jemným vánkem. Projděte se krajinou, kde se zastavil čas, a prohlédněte si tradiční kamenné domky s výhledem na moře. Využijte lákavých nabídek a těšte se na dovolenou v rytmu pohody, výborného jídla a vášnivých nocí.

Prázdninové pronájmy potěší svými cenami

Klenotem významného regionu je město Caen. Bylo vystaveno na řece Orne asi 200 kilometrů od Paříže. Největší perly náleží stavbám z 11. století, které nechal vybudovat Vilém I. Dobyvatel. Caenský hrad se považuje za jednu z největších staveb v Evropě. Ženský klášter sv. Jiljí a Mužský klášter sv. Štěpána, kde je pochován slavný bojovník Vilém Dobyvatel, slibuje úchvatný zážitek. Za 2. Světové války, se zde vylodila spojenecká vojska a započala bitva o Caen. Na počest padlým navštivte Muzeum Míru. Relaxaci v teplých mořských vlnách Golfského proudu zajistí 15 kilometrů dlouhá pláž. Počítejte zde s velmi proměnlivým počasím. V Calvados vás nesmí překvapit déšť, slunce, vítr a ostré slunce. Užijte si rekreační domy v Calvados se vším všudy.

Ubytujte se v apartmánech Francie

Konkatedrála diecéze Bayeux-Lisieux, vyhledávané poutní místo, bazilika svaté Terezie, Muzeum výtvarného umění, vodní hrad a radnice z 18. století uchvátí v Lisieux. Severozápad patří městu Bayeux a protéká jím řeka Aure. Pohledy spočinou na katedrále Notre Dame, tapisérii, památníku generála de Gaulla, benediktinském klášteru a Normandském vojenském muzeu. Děti se vydovádějí v zábavním parku Festyland v Bretteville. Sportovní nadšence osloví túra na nejvyšší horu departmentu, Mont Pincon. Filmový festival v Cabourg slibuje pěknou podívanou. Stejně jako písečné pláže a nedaleké lázně. Projeďte se na koni, sedněte na horské kolo anebo si vyjeďte na loďce. Večer spočinete v luxusních apartmánech v Calvados.