Chaty a chalupy v Calvados

Ubytování v Normandii, dovolená ve Francii

Zázraky přírody i historická pestrost Calvados

Lákají vás magnety Normandie v departmentu Calvados? Bádáte po pohodlném ubytování ve Francii v soukromí poblíž pláže třeba s bazénem, místem pro grilování a pěkným okolím? Vyhledejte si senzační nabídky pronájmů NOVASOL a těšte se na rekreaci bez starostí. Nezapomeňte si s sebou zabalit plavky, pevnou turistickou obuv a dobrou náladu. Vzhůru do oblasti Francie, která je obdařena hojným počtem historických krás včetně hradů, zámků, kostelů, klášterů a zajímavých budov. Vaše oči se potěší pohledem na delikatesu lokality, opatství Mont-Saint-Michel. Žulový ostrov s hradem a jeho okolí je právem zapsán na Seznam světového dědictví UNESCO.

Hýčkejte se v apartmánech

Historickou palbu památek přináší město Caen. Srdce normandského vévodství si během 2. Světové války vytrpělo značná poškození. Nejcennější klenoty vybudované Vilémem Dobyvatelem však zůstaly na svých místech. V Caenském hradu, Ženském a Mužském klášteře se setkáte s tajemnými silami středověku. Smutné vzpomínky bojů světové války se nacházejí v Muzeu Míru. Pokračujte do Bayeux a navštivte Muzeum invaze spojeneckých vojsk, Tapisérii královny Mathildy, velkolepou katedrálu Notre Dame a farmářské trhy připomínající dávné časy středověku. Staré město Honfleur uchvátí středověkými hradbami, přístavištěm, doky, budovami, muzei, dřevěným gotickým dómem sv. Kateřiny a kostelem sv. Leonarda. Obohaťte se památkami nacházejícími se v Calvados. Zarezervujte si co nejdříve svůj rekreační byt ve Francii.

Zůstaňte v pohodlí rekreačních domů Calvados

V lázeňském komplexu poskytujícím koupání v termální vodě a zároveň městě Deauville naberete nové síly. Nový dech chytnete při vodních sportech a večer si dopřejete romantickou procházku promenádou Les Planche a své úspory zdvojnásobíte v kasinu. Venkovský styl života, bezpečí a čistotu hledejte právě v Deauville. Pobřeží Normandie je příznivé pro rodinnou dovolenou. Zde si přijdou na své rodiče s malými dětmi. Zdejší pláže představují mírný vstup do vody, což je výhodné pro starší turisty. Písečné pláže, jízda na koni a kánoi, surfování, golf, tenis, turistika, kino, bary, restaurace, kluby a výborné ubytování ve Francii v soukromí Calvados popisuje do detailu možnost parádní dovolené za super ceny i s domácími mazlíčky.