Nespoutaná dovolená v Calvados

Otevřete svoje možnosti ubytování v soukromí a užijte si dovolenou ve Francii, jak má být. Nikdy nepoznáte, co je nuda. Budete se slunit na písečné pláži, plachtit po moři, jezdit na koni a poznávat úchvatné klenoty architektury. Věřte, že se do Dolní Normandie budete každoročně vracet.

Ukořistěte výjimečné zážitky i v jiných místech Francie a kombinujte z rozsáhlé nabídky rekreačních domů na pláži či na samotě, které jsou plně k dispozici v jakémkoli ročním období. Ať už zbožňujete horké dny anebo studenější počasí, vždy je z čeho vybírat. Sedněte k počítači a prohlížejte si volné ubytování on-line.

Apartmány slibují komfortní chvíle

Poznávejte výjimečná města, jako je Caen, hlavní tepnu celé Dolní Normandie. Ve 2. Světové válce bylo hodně poničeno, ale také slibně zrekonstruováno. Na každém kroku budete narážet na nemilé chvíle bojů poslední evropské války. Toto místo je neskutečně spjato s vládou Viléma I. Dobyvatele.

V popředí stojí Caenský hrad, nedobytná pevnost postavená v 11. století. Nyní zde najdete muzea. Slavný vládce vystavil i Ženský a Mužský klášter. Také kostel sv. Jana anebo Salvátora utkví v paměti díky své noblesnosti. Věž Leroy, Muzeum Míru anebo románská kaple Sainte Paix stojí za zhlédnutí. Calvados se pyšní stovkami středověkých perel.

Kochejte se pohodlím v prázdninových domech Francie

Osvěžení v moři v pobřežních letoviscích nezná většího luxusu. Turisté vyhledávají Deauville, kde se vyřádíte v termálním koupališti i mořských vlnách. Sportovním aktivitám, festivalům, dostihová dráha i prohlídka nevšedně postavených vil jistě potěší. Pláž s mírným sklonem k moři přeje dětem a seniorům.

Třešničkou na dortu Calvados je Mont-Saint-Michel, žulový ostrov s dechberoucícm hradem. Celý komplex i okolí je zapsáno již od roku 1979 na Seznam UNESCA. Celá oblast je prošpikována perfektními apartmány Calvados s výhledem na moře, nočními kluby, sportovními hřišti a panenskou přírodou.