Rekreační domy v Calvados

Dovolená v Calvados je záležitostí pohody

Ubytování v soukromí ve Francii

Je libo luxusní dovolenou ve Francii na Calvadosu? Představte si, že relaxujete na chatách ve Francii s bazénem. Volné chvilky si zpestříte koupáním v moři, saunou, grilováním, popíjením zdejší brandy, vodními a plážovými sporty. Odhalte tajemnou minulost, historické monumenty a kulturní atrakce regionu mnoha tváří. Turisté celého světa milují Normandii pro hojnost středověkých staveb, místa vylodění Dne D, exkluzivních pláží, sportovních aktivit v moři i na souši, atrakcí pro děti a přírodních klenotů. Vykouzlete si dovolenou v lokalitě pohody, gurmánských zážitků a romantických zákoutí.

Výhodné ceny apartmánů jdou na dračku!

Pobyt v Normandii, ubytování ve Francii

Poznejte krajinu pastvin, luk, lesů, chutných sýrů a relaxujte v přímořských resortech Deauville, Honfleur anebo Cabourg. Děti i dospělí si rádi prohlédnou nejhlubší akvárium Evropy a ponorku v Cherbourgu. Proslulé bílé útesy u obce Étretat lákají milióny turistů. Dechberoucí oblouky se staly inspirací a dílem mnoha malířů. Druhé místo v návštěvnosti si drží opatství Mont Saint Michel. Středověká stavba s úzkými uličkami uchvátí svou mohutností a přilehlými památkami. Ostrov a záliv, kde se tyčí cenný poklad Normandie, byl zapsán na Seznam kulturního dědictví UNESCO. Projeďte křížem krážem pamětihodnosti Calvados a dejte své rekreaci svěžího ducha. Užijte si nezapomenutelné ubytování ve Francii.

Pronajměte si chaty Normandie za hubičku

Dovolená v Normandii, to je především koupání v moři. Pláže s pozvolným vstupem do moře nabízí města a letoviska Villers sur Mer, Deauville, Cabourg, Caen, Courseulles anebo Ouistreham. Na zmiňovaných místech si vyzkoušíte jachting, tenis, minigolf a projdete se po značených stezkách úchvatnou přírodou. Centrum dění a překrásné město Caen vás nakrmí fantastickými magnety architektury a kultury. Své poznatky z historie si doplníte v muzeích, galeriích a na výstavách. Majitelé rekreačních domů ve Francii připravili pro své nájemníky výhodné a komfortní ubytování v rytmu pohody a čistoty.