Chaty a chalupy v Normandii

Dovolená ve Francii za historickými divy

Prázdninové domy Normandie

Máte pocit, že už nezvládáte každodenní povinnosti a potřebuje pořádnou relaxaci? Vsaďte na dovolenou ve Francii a čerpejte energii z historických perel i přírodního poselství. V tomto ohledu vás potěší rekreační domy Normandie, nevšedního území této země. Podlehnete tepu kulturních akcí a do sytosti si užijete cenných perel architektury. Obraťte se na odborníky pronájmu prázdninových objektů a máte vystaráno! NOVASOL vám nabízí exkluzivní ubytování po celé Evropě. Stačí se jen rozhodnout pro vysněnou lokalitu a sbalit kufry. Líbí se vám rekreace u moře anebo byste raději do hor? Nebojte se. V každém případě pro vás máme připraveny stovky delikatesních variant úchvatného odpočinku.

V apartmánech pocítíte soukromí

Jaké máte požadavky pro svou dovolenou ve Francii? Ano jistě, dosažitelnost světově proslulých památek historie i přírody. V tom případě se rozhodněte pro Normandii, která nabízí skvělé volnočasové aktivity, pobyt u moře i pohodlí chat. Historické území této evropské země je populárním výletním cílem. Sami pochopíte, proč tomu tak je. Normandie, území ovládané Vikingy, Franky, Kelty i Normany vám přiblíží své kouzlo. Snad nejvíce vás pohltí Caen, město ležící na severozápadě Francie. Spočívá na řece Orne asi 200 kilometrů od Paříže a chlubí se drahokamy architektury z 11. století. Tyto perly nechal postavit slavný vojevůdce Vilém I. Dobyvatel. Caenský hrad, Mužský a ženský klášter, nemají konkurenci.

Zastavte se v chatách Francie

Dovolená a ubytování v Normandii

V Caen si vychutnáte řadu kostelů, věž Leroy, četná muzea a galerie. Pouhých 15 kilometrů od města se objevuje pláž a teplé moře. Určitě vás osloví útes Point du Hoc, kde se vylodili v květnu 1944 americké jednotky, hřbitov v Colleville-sur-Me a muzeum Arromanches. Pontonový most Pegasus Bridge u Bénouville, tvoří nedílnou část historie země. Zasvěťte své radovánky nádherným plážím s magickými útesy a relaxujte jako nikdy předtím. Malé vesničky a prestižní Mont Saint Michel vás zavedou hluboko do historie. Pochutnejte si na ústřicích anebo na jablečné pálence Calvados. Věnujte se cykloturistice, procházkám kolem pobřeží a nasávejte svěží mořský vzduch. V letních domech Francie máte zajištěno pohodlí a útulnost.