Rekreační domy v Normandii

Relaxační dovolená v historické Normandii

Rekreační domy ve Francii

Ještě jste se pevni nerozhodli, kam letos na prázdninovou relaxaci? Vybíráte z mnoha nabídek evropských pronájmů od NOVASOL? Zaměřte se na letní domy Normandie a čerpejte příliv nové vitality z venkovské pohody, historických pokladů i přírodních zdrojů. Nenechte se chudit o dovolenou v Normandii podle svého gusta! Dejte své rekreaci stylový směr a objednejte si jeden z mnoha prázdninových objektů od NOVASOL. Vždyť je z čeho vybírat! Unikátní chaty jsou rozmístěny po všech evropských zemích a jejich nejvýznačnějších památek. K dispozici je ubytování pro početnější skupiny výletníků, chalupy pro rodiny s malými dětmi i apartmány u moře pro romantiky.

Apartmány na pobřeží s výhledem na moře

Ubytování ve Francii

Jste milovníky rekreace u moře? Dejte přednost půvabné Normandii, kde si vychutnáte všechny barvy příjemného odpočinku. Rovinatý kraj se nachází v dolním toku Seiny a kolem něj se nacházejí pastviny. Zároveň je území proslulé vyloděním, které se konalo za druhé světové války. Letní počasí přeje koupání, vodním sportům a dlouhým procházkám po pobřeží. V Normandii si přijdou na své všechny typy turistů. Na první pohled zaujme historie, působivé architektonické unikáty a přírodní pozoruhodnosti. V prázdninových dnech se věnujte koupání v teplém moři a lenošení na písečných plážích. Je si představte, jste na plážích, kde byli Vikingové i Normané. Není to vzrušující?

Idylka v chatách Francie

V Dolní Normandii navštivte město Caen a v Horní Normandii zase Rouen. Možná vás uchvátí přístavní město Le Havre, které je zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Jeho výjimečná posádka budov poválečné doby stojí za vidění. Hrad postavený Richardem Lví Srdce uvidíte v Les Andelys. Vesnička Giverny ukrývá dům a zahradu slavného malíře Claude Moneta. Pevnost Falaise, kostel sv. Kateřiny v Honfleur, bílé útesy Etretat a především wellness radosti v přímořských resortech Deauville, Honfleur, Granville či Cabourg, vás dovedou do ráje. S dětmi se podívejte do nejhlubšího akvária Evropy a na ponorku v Cherbourg. Pronajměte si chalupy v Normandii a vydejte se z nich k velkolepému opatství Mont Saint Michel.