Chaty a chalupy v Seine Maritime

Splněné sny na dovolené v Seine-Maritime

Rekreační domy ve Francii

Prahnete po dovolené ve Francii, kde se jakoby zastavil čas? Rozhodněte se pro fantastické ubytování ve Francii ve slunečné oblasti Seine-Maritime. Odhoďte své starosti a inspirujte se impozantními středověkými stavbami a místními tradicemi. Jistě se vám zalíbí krajina posetá hrady, zámky, muzei i galeriemi. Prohlédněte si senzační možnosti pronájmů. Oceníte prázdninové domky s bazénem anebo přímo u pláže. Jen si představte relaxovat na břehu moře, vyhlížet východ slunce a čekat na jeho překrásný západ. Nebojte se změny a najděte nejmilejší variantu.

Ubytování v Normandii, pobyt v Francii 

Pronajměte si nádherné prázdninové chaty

Zastavte se na pobřeží, kde se bojovalo a trpělo za vítězství nad zlem 2. Světové války. Připomeňte si tak Den D a vylodění v Normandii. Významnou událost budete mít na očích díky památníků, hřbitovům i četným muzeím. Je třeba se vzdělávat i na dovolené. Teď už pryč od bojů a utrpení. Pláže Seine-Maritine jsou velmi krásné a vhodné pro rodinnou rekreaci. Mírný svah do moře a příjemné osvěžení se hodí především malým dětem a starším turistům. Vodní sporty i suchozemské aktivity pobaví děti dospělé. Teplý Golfský proud se stará o teplé moře. Je třeba si dát pozor na rychlou proměnlivost počasí. Zarezervujte si co nejdříve svůj rekreační byt ve Francii.

Seznamte se s pěknými apartmány Francie

Nejkrásnějším a hlavním městem Horní Normandie je Rouen. Jeho starobylost spojená především s Johankou z Arku je zřejmá. V roce 1431 byly na náměstí Vieux Marché upálena. Při prohlídce narazíte na hrázděné domy typické pro tuto oblast, perly mezi kostely a stěžejní atrakci Notre Dame vystavěnou ve 12. století. Ve městě Bernay v dětství přebývala slavná šansoniérka Edith Piaf. V přístavním městě Le Havre budete uchváceni katedrálou Notre Dame z 16. století, kostely a muzei. Spojte čas volna s relaxací, poznáním i pohodou v rekreačních chatách ve Francii a prožívejte kouzelnou dovolenou ve Francii, v sladké Francii.