Rekreační domy v Seine Maritime

Idylka na dovolené v Seine-Maritime

Rekreační domy ve Francii

Není nic snadnějšího než výběr rodinné dovolené ve Francii. K dispozici je nespočet rekreačních chat ve Francii s výhledem na moře, saunou i dostupností pamětihodností. Vybírejte si ubytování on-line v oblasti, která osvěží vaše tělo i mysl. Sami uvidíte, jak je to jednoduché a zábavné. Ponořte se magnetů historicky bohaté oblasti Normandie a prohlédněte si pobřeží vylodění a zásadních bojů spojenců. Vzpomeňte na rozhodující okamžik Den D. Hrůzostrašné okamžiky s příchutí smrti i vítězství si připomenete v muzeích a u památníků. Seznamte své děti s historií, ze které jde mráz po zádech.

Do pohodlí apartmánů se ihned zamilujete

Ubytování v Normandii, pobyt ve Francii

Seine-Maritime se rozléhá při pobřeží Lamanšského průlivu, také při ústí řeky Seiny a Eure. Teplý Golfský proud se stará o vynikající teplotu moře. Počasí je zde velmi proměnlivé, vždy je mít po ruce pláštěnky i sluneční brýle. Překrásná krajina pastvin s chovem ovcí dopřává klidnou atmosféru. Lokalita Horní Normandie, obzvlášť departement Seine-Maritime je příznivý pro letní rekreaci. Přímořská letoviska doslova ohromí písečnými plážemi, restauracemi a dětskými atrakcemi. Rozmanitost krajiny se snoubí s vápencovými útesy, krásnými plážemi i skalnatými mysy. Vily s bazénem ve Francii jsou tím pravým pro Vaši rodinnou dovolenou.

Prázdninové domy Francie? Super výzva!

Nejvíce památek si užijete v božském hlavním městě oblasti, Rouen. Hamburg Západu, jak se mu přezdívá, upoutá katedrálou Notre Dame vystavěnou ve 12. století, hrázděnými domy, kostely, muzei a náměstí Vieux Marché, kde byla roku 1431 upálena Johanka z Arku. Poblíž městečka Fécamp dominuje bílými skalami Étretat, kde se nachází i golfové hřiště. Všude kolem jsou senzační podmínky pro koupání a vodní sporty. Ulovte si svůj kousek pohody v rekreačních domech ve Francii a obdivujte lokalitu plnou historických zvratů a úkazů přírody.