search

Dovolená v Pays de la Loire

Bezchybná dovolená ve Francii v údolí řeky Loiry

Dovolená a ubytování ve Francii

Právě teď k vám přicházejí nejžádanější nabídky rekreačních domů v Pays de la Loire od NOVASOL. Nacházejí se po evropských zemích a nabízejí komfort, klid a četnost volnočasových aktivit. Jednou z delikates jsou letní chaty údolí řeky Loiry. Jen si představte, jak jste zaplaveni zámky, kostely a přírodou, která se koná na vaší dovolené ve Francii! Dopřejte si prázdninovou pohodu a objednejte si chalupy ve Francii s moderním vybavením, krbem, grilem a prostornou terasou. Pokud holdujete přepychu, stačí si rezervovat luxusní vily s bazénem ve Francii. NOVASOL vyhoví přáním všech věkových generací!

Konečně chalupy v moderním designu

Popadla vás touha cestovat a poznávat zvyky i dějiny Francie? Rozhodli jste se správně. Ať už si zvolíte jakoukoliv část této magické země, nešlápnete vedle. Pokud zbožňujete přírodu a poklady architektury, vydejte se do údolí řeky Loiry. Právě zde se nabažíte neskutečné romantiky, vodních sportů, wellness služeb a památek zapsaných na seznam světového dědictví UNESCO. Francouzský drahokam přírody a historie měří na 280 kilometrů a nachází se ve střední části státu. Údolí řeky Loiry je obehnáno vinicemi, ovocnými sady, úrodnými poli, historickými městy a vesničkami. Prioritu oblasti tvoří rozsáhlé vinice, které se pyšní víny s ovocnou svěží chutí. Na kolena padnete před četnými zámky a hradním opevněním, které se tyčí nad impozantní řekou Loirou.

Nasedněte do apartmánů Francie!

Přitažlivost okázalé lokality je zřejmá na každém kroku. Krajina jako z pohádky vás zavede do čarokrásné přírody a historie. Zámky především z období renesance představují velké lákadlo celého údolí. Za zmínku stojí Chambord, Amboise, Blois, Chinon anebo Chenonceau. Tento výčet je pouze začátkem vašeho putování. Ochutnejte nejen víno, ale i lanýže a pralinky. V cukrárnách najdete pestrou paletu dobrot všech tvarů a barev. Přibalte si s sebou kolo a poznejte významná místa na vlastní kůži. Vinařské usedlosti, vinice, kláštery, bohaté zahrady, jeskynní obydlí, vás odpoutají od rutiny běžných dní. Večer spočinete v útulných chatách v Pays de la Loire, jak jinak u sklenky vína.