Chaty a chalupy v údolí řeky Loiry

Údolí řeky Loiry – drahokam Francie

Chaty a chalupy ve Francii

Ještě pořád marně přemýšlíte, kam vyrazit za letní pohodou po Evropě? Podívejte se na nabídku prázdninových objektů NOVASOL a nebudete se stačit divit! Vybírejte mezi pestrou škálou ubytování v soukromí v údolí řeky Loiry a podlehněte její velikosti. Dovolená ve Francii splní nejnáročnější požadavky turistů z celého světa. Není to jen sen, ale skutečnost. Pronájmy od NOVASOL jsou podloženy dlouholetými zkušenostmi. Nebojte se, že koupíte zajíce v pytli! Rozmanitost a moderní vzhled chat vás jistě dostane na kolena. Těšte se na luxusní vily v centru velkých měst, standardní chaty v přírodě i moderně vybavené apartmány s výhledem na moře či jezera.

Chalupy v údolí řeky Loiry potěší svou cenou i designem

Ubytování ve Francii

Vkročte do podmanivé krajiny údolí řeky Loiry, která je významnou vinařskou oblastí. Krajina pestrobarevné rekreace nemá ve světě konkurenci. Nabízí pohled na zámky, malebné vesničky, husté lesy, vinice, ovocné sady i úrodnou zemědělskou půdu. Patří k populárním oblastem sportů, cyklistiky, pěší turistiky, kanoistiky, plavání i koupání. V údolí řeky Loiry se nacházejí zámky, které vám vezmou dech. Povšimněte si zámku Villandry s magickou zahradou. Fontány, pergoly, ovocné stromy a bylinky tvoří dokonalou harmonii. Další zastávkou je zámek Chenonceau, který je velmi navštěvovaným objektem Francie a romantickým místem. Zámek Chaumont je obklopen stromy a pyšní se výhledem na Loiru.

Chaty Francie přicházejí na scénu!

V zámku Chambord, pocítíte závan pohádkové historie. Je největším komplexem na Loiře a skrývá na 440 komnat. Kromě zámků můžete navštívit město Chartres s obdivuhodnou katedrálou. V Sologne se setkáte s vřesovišti, bažinami, lesy a chalupami s doškovými střechami. Přírodní rezervace Grand Briere obsahuje močály, rašeliniště a kmeny stromů starší než 5000 let. Dechberoucí údolí řeky Loiry je úzce spjato s vinařstvím, tak nezapomeňte ochutnat alespoň sklenku vína z mnoha odrůd. Pokud už jste zasyceni památkami historie a opojeni vínem, ulehněte do prázdninových domů Francie. Odpočívejte, hned ráno se budete opět věnovat cyklistice, procházkám, výletů lodí a adrenalinovým sportům.