search

Pronájem domů v Nantes

Nantes – dovolená v božské Francii

Pokud ještě nepadlo konečné rozhodnutí pro vaši letní rekreaci v Evropě, zkuste se zamyslet nad ubytováním v soukromí Nantes. V tomto městě a jeho okolí se vám splní sen o dovolené ve Francii. Přibližte se relaxaci u moře a načerpejte sílu z přírodních pokladů. Už se vám zastesklo po dlouhých procházkách po památkách a sportovních zážitcích? Tak vzhůru za dobrodružstvím.

Uchváceni nekonečnou nabídkou prázdninových domů od NOVASOL, si najděte svého favorita. Luxusní vily i standardní ubytování Evropy vás zve k příjemně strávenému odpočinku. Zastesklo se vám po wellness službách a lenošení? Apartmány mají svou vlastní saunu, vířivku a bazén. Nemáte ještě dost, pronajměte si letní dům s výhledem na moře.

Zastavte se v chalupách

Kdo by odolal rozmanité dovolené ve Francii? V Nantes si přijdou na své obdivovatelé historických klenotů, které připomínají dávné slavné časy. Šesté nejlidnatější město země je hlavním srdcem regionu Pays de la Loire. Leží na famózní řece Loiře, která je oblíbeným výletním místem turistů z celého světa.

V Nantes, které leží pouhých 60 kilometrů od Atlantského oceánu, se pobavíte v každou roční dobu. Jeho prvními obyvateli byli Keltové a také jej dobyl Julius Caesar. Město rozkládající se na obou březích řeky Loiry oplývá památkami různých epoch lidstva. Historický základ se nachází na pravém břehu Loiry, blízko u nádraží Gare d´Orleáns.

Letní domy Francie vás plně nasytí pohodlím

Historická část města je spojena s katedrálou St-Pierre-et-Paul a vévodským hradem Chateau des Ducs de Bretagne. Katedrála uchvátí gotickým portálem a sochařskými prvky. Vévodský palác je postaven v goticko-renesančním stylu. V jednom paláci najdete muzeum Museé des Salorges. Na náměstí Place du Buffay naleznete příjemné kavárny a konají se zde městské trhy.

Celé město zahrnuje měšťanské domy, kostely, nákupní ulice, historická náměstí, muzea a galerie. Pokud vás omrzí architektonické drahokamy, sedněte na kolo a projíždějte kolem řeky Loiry krajinou vína. Pouhou hodinu jízdy autem se dostanete k oceánu. Počítejte s velkými plážemi, zátokami a romantickými místy.