Rekreační domy v údolí řeky Loiry

Dovolená ve Francii v údolí řeky Loiry

Rekreační domy ve Francii

Už se nemůžete dočkat zbrusu nových nabídek rekreačních domů NOVASOL! Konečně se podívejte na luxusní záležitosti dovolené ve Francii. Jednou z mnoha hvězd je letní chata v údolí Loiry. Nejdelší řeka země vám připraví úctyhodnou relaxaci v duchu sportu, lenošení u vody i poznání noblesních pamětihodností. V této rozsáhlé oblasti se nacházejí malé i velké prázdninové domy od NOVASOL. Najdete je poblíž vodního toku, na venkově i ve městech. Nechte se překvapit, jakou vlnu pohodlí si pro vás v NOVASOL připravili. Užívejte si v bazénu, který náleží k mnoha chalupám anebo si pronajměte svěží apartmán se saunou a vířivkou v nitru větších měst.

Letní domy hrají prim

Dovolená a ubytování ve Francii

Léto patří vodním radovánkám, lenošení na louce anebo na pláži, sportovním aktivitám a historickým poznatkům. Všechny parametry úžasné dovolené splňuje údolí řeky Loiry. Kolem něj najdete kouzelné vinice a ovocné sady či cenné památky kulturního dění. Turisté jsou učarování pověstnými královskými zámky, které připomínají bohatou minulost země. V údolí Loiry se střetávají dva kraje Francie, Pays de la Loire a Centre. V této unikátní oblasti žije na 5 milionů lidí. Díky skvělému klimatu a nízké poloze se zde daří zemědělství a vinařství. V Tours se narodil Honoré de Balzac. Určitě vás ohromí jeskyně prazvláštního tvaru v tufových stěnách a pochází ze středověku. V Orleáns podlehnete všudypřítomné historii.

V luxusních vilách Francie máte pohodlí

Milovníci architektonických pokladů ocení pohled na katedrálu v Chartres, kolem níž se rozkládá vápencová hora Beauce. Vřesoviště a lesy hledejte v kraji Sologne. Zde se vám zalíbí typické domy s doškovými střechami a jezírka s rákosem. Středověký hrad Angers opatruje nádhernou tapisérii. V Nantes, přímořském městě, zažijete bujarý noční i denní život. Val de Loire, vinohrad na půvabné řece, je rozdělen do mnoha úrodných vinařských oblastí. Turisté si údolí řeky oblíbili hlavně díky zámkům, loveckým zámečkům, klášterům a malebným vesničkám. Podívejte se na Chambord, Ambroise, Chenonceaux, Chinon či Cheverny a nalaďte se na vlnu fantastické pohádky. Apartmány Francie jsou vám vždy k dispozici!