search

Dovolená v Poitou-Charentes

Poitou-Charentes – rodinná dovolená v duchu pohody

Proč rekreační domy Poitou-Charentes?

Klíčem ke spokojené relaxaci je bez pochyb dostupnost historických drahokamů, přírodních pokladů a koupání v moři. To vše dovolená ve Francii zosobňuje. Tato slunečná část Francie vás potěší mírným klimatem a osvěžujícími vodami Atlantiku. Za zmínku stojí zvlněné kopce vnitrozemí i vrcholky pohoří Massif Central. Na jihu lokality je pěstována vinná réva využívaná k výrobě koňaku a vína Pineau ds Charentes. Sever země je prošpikován architektonickými skvosty a venkovskými raritami. Nejoblíbenějšími přímořskými letovisky jsou La Rochelle, Royan i Rochefort. Domy u moře Francie vám dopřejí ochutnávku ústřic, jachting i výhledy na vlny Atlantiku. Romantické duše uhranou dlouhá slunečnicová pole a rodiny s malými dětmi zábavní park Futuroscope. Rekreační domy Poitou-Charentes zaručují příjemný pobyt plný slunce a radovánek na pláži.

Kde je super ubytování Francie?

Pohodlné pronájmy od NOVASOL se nacházejí také v divukrásném regionu Poitou-Charentes. Kdo by odolal komfortu apartmánů Francie, které nepostrádají vlastní bazén anebo jsou umístěny v bezprostřední blízkosti moře? V každém ohledu zaujme internet v domě, nekuřácký prostor, zahradní nábytek PLUS i dosažitelnost přírodních perel a historických zajímavostí. Vybírejte rekreační domy ve Francii s velkou terasou, parkovištěm, zeleným prostranstvím, dětským koutkem, grilem a golfovým hřištěm v dosahu 15 kilometrů. Jen tak budete zcela spokojeni. Když se zaměříte na ubytování v soukromí v nabídkách all inclusive, long term rental s libovolným dnem příjezdu, čeká vás báječná relaxace s přáteli i ve dvou. Ptáte se, kam se obrátit, pokud se vyskytnou s prázdninovými pronájmy nějaké otázky? Kontaktujte servisní kancelář v Cannes na telefonu 0033-4 97 06 12 42, mile rádi vám pomohou.

Kam vyrazit na dovolené ve Francii?

Nezáleží, do jakého regionu Francie se vydáte, vždy se před vámi objeví nesmírné kulturní dědictví a pestrá paleta volnočasových aktivit. Na své si přijdou milovníci sportovních aktivit, romantici i rodiny s malými dětmi. Vily u moře Poitou-Charentes se nacházejí v blízkosti nádherných pláží, které evokují ke slunění, procházkám i sportovním činnostem. Populární je pronájem rodinného křižníku po řece Charente. Jen si představte, jak pozorujete famózní přírodu. Určitě vás uchvátí návštěva zámků a místních trhů, kde se dozvíte něco o gastronomii, výrobě koňaku a dalších řemeslech. Není možné opominout Marais Poitevin na lodi s plochým dnem a vyrazit na kole k jezerům Lavaud a Mas-Chaban. Nutno podotknout, že je celá oblast poseta značenými trasami pěší turistiky. Perlou zábavy je tematický park Futuroscope. Rovněž lze upozornit na La Palmyre ZOO u Royanu. Rodinná dovolená Francie vás ohromí dobrodružnými stezkami, jízdou v miniaturním vláčku i pestrostí vodních radovánek. Jízda na koni a na kajaku, rybaření, plavby lodí po kanálech vás nabijí novou vitalitou.

Jsou u apartmánů Francie pamětihodnosti?

S tímto můžete počítat na sto procent i v Poitou-Charentes. La Rochelle uchvátí akváriem a námořním muzeem. Zamilované páry ocení výlet na ostrov Ré a nadšenci historie osloví Muzeum druhé světové války s německou ponorkou a bunkrem. Rochefort láká prastarými námořními budovami, historickou sbírkou plachetnic a loděnic. V přímořském resortu Royan se nachází obrovská ZOO a Jardin du Monte. Saintes se pyšní římským triumfálním obloukem a pozůstatky římského amfiteátru. Dovolená Francie vám přiblíží také skvosty Poitiers, starobylé kostely a dokonalé historické centrum. Na seznamu světového dědictví UNESCO je zařazen St Savin sur Gartempe, románský klášterní komplex s obdivuhodnými freskami.

Jaké je ubytování v soukromí Poitou-Charentes?

Krásné ubytování ve Francii

Prostě super. NOVASOL nabízí nejkrásnější rekreační domy Poitou-Charentes za skvělé ceny. Čeká vás relaxace na úžasných plážích Hossegoru, které jsou vyhledávané především pro surfování. Okolní ostrůvky Oléron a Ilé de Ré stojí za návštěvu, protože v Atlantiku se ukrývá dechberoucí příroda. Musíte ochutnat pokrmy z čerstvých ryb a samozřejmě delikatesní Cognac či vinnou brandy Pineau. Milovníci lenošení nepohrdnou relaxaci na nekonečně dlouhých písečných kobercích. Skvělými tipy na výlety jsou pevnosti Boyard, Enet či Fort Louvois. Romantické duše zaplanou u osamělého majáku Cordouan. Také příroda se zde vyřídila, mokřady Le Marais Poitevin mají svou magii. Rodinná dovolená Francie je spojena se zábavou v Futuroscope.