search

Dovolená v Alpes de Haute Provence

Rekreační domy ve Francii

Prozkoumejte výšiny Alpes-de-Haute-Provence z našeho apartmánu ve Francii 

Hornatý francouzský departmán Alpes-de-Haute-Provence, jehož hustota osídlení patří k nejnižším v zemi, se rozprostírá v jihovýchodní části Francie u hranic s Itálií. Objednejte si prázdninový dům ve Francii a poznejte romantický region téměř nedotčené přírody zalesněných kopců, tajemných údolí a alpských velehor. Na své si tu přijdou zejména milovníci turistiky a horské cyklistiky. V zimě je Alpes-de-Haute-Provence vyhlášeným lyžařským rájem. V oblasti Haute-Ubaye se nalézá jedenáctka velkolepých ski areálů s perfektními sněhovými podmínkami, skvěle upravenými sjezdovkami a běžeckými tratěmi. Vrcholky Alp v Haute-Provence šplhají do výšek nad 3 000 metrů a místním unikátem je D64, nejvýše položená silnice v Evropě vinoucí se až do 2 802 metrů nad mořem.

Rezervujte náš rekreační byt, Francie v Provensálsku má co nabídnout

Během léta se Alpes-de-Haute-Provence stává eldorádem vysokohorské turistiky a cyklistiky. Spousta příležitostí zde čeká na milovníky adrenalinových sportů: volné lezení, horolezectví, bezmotorové a rogalové létání či paragliding. Užijte si dovolenou ve Francii plnou sportu a jedinečných zážitků! Pro Alpes-de-Haute-Provence je typická řídce obydlená, neposkvrněná příroda s mnoha pozoruhodnými a mnohdy i vzácnými druhy evropské fauny a flóry. Ráz krajiny doplňují rekreační domy ve Francii, pitoreskní horské vesničky a městečka, protkaná křivolakými uličkami s kamennými domky.

Rekreační domy a apartmány ve Francii

Ubytujte pod Alpami, jejich bohatství stojí za to

Valná část zdejších sídel disponuje jedinečnou atmosférou a také mnohými památkovými zajímavostmi. Forcalquier zaujme ojedinělou osmiúhelníkovou kaplí Notre Dame de Provence tyčící se na skalisku s nevídanými panoramaty okolních alpských podhůří Luberon a Vaucluse. Vyzkoušejte naše vily k pronájmu ve Francii a udělejte na zdejších značených stezkách něco pro své zdraví. Půvabný Sisteron vás uchvátí nejen okolními mohutnými skalisky a soutěskami, ale také obří citadelou z dvanáctého století a nádherným svatostánkem Notre Dame des Pommiers et Saint Thyrse z téhož období. Fantastickou turistiku a neopakovatelné přírodní scenérie si vychutnáte v Gorges Du Verdon, který je též přezdíván „Francouzský Grand kaňon“.