Francouzská riviéra hraje všemi barvami

Váháte s výběrem letní dovolené ve Francii? Nechte se omámit senzačními rekreačními domy na Azurovém pobřeží. Turisty zbožňovaná oblast se rozkládá mezi městy Menton a Cassis. Severní strany patří Alpám, které se pyšní i 3000 metrů vysokými vrcholky hor. Mezi nejznámější města této lokality patří Marseille, Toulon, Nice a Aix-en-Prevence.

Překrásné Azurové pobřeží je dokonalé k letní rekreaci, díky slunečnému a mírnému klimatu. Zde najdete klidná jakoby bohem zapomenutá místa, rušný dech velkoměst, pláže vyhledávané světovými celebritami, ale i prastaré památky.

Načerpejte energii v rekreačních domech Francie

Prvotní setkání připraví město citrónů, Menton. Toto starobylé místo se pyšní barokním kostelem sv. Michala. Prvotřídní elegán, krasavec a knížectví je Monako. Zde musíte absolvovat návštěvu Oceánografického muzea. Parková zóna, tunely pod zemí i kasina doladí vůni tohoto města. Delikatesou je prohlídka Antibes. Historické klenoty, hradby, přístav s luxusními jachtami, mořská Zoo Marineland, aqvapark a lunapark, osvěží dny dovolené.

Skvost mezi všemi je město Nice. Nejznámější je několik kilometrů dlouhá promenáda obklopená rušnou ulicí, drahými hotely a mořem.  Nice je půvabné díly svým romantickým uličkám a zákoutím. Hradní vrh nad přístavem nabízí zcela unikátní výhled. Toto město žije více v noci než ve dne. Rezervujte si rekreační domy Francouzské riviéry a čerpejte sílu moře.

Fajn ubytování v rekreačních domech Francie

Pokud toužíte po perfektním počasí, je nejlepší začátek července. Nejkrásnější pláže najdeme v Cannes, Nice, Antiberes  i St. Tropez. Pamatujte, že pískové pláže mají pozvolný vstup do moře. Oblázkové už strmější. Výlety po okolí obstarají výletní lodě. Dechberoucí podívanou slibují, Grad Canyon du Verdon, turistická vesnice Gourdon anebo pohádkové pobřeží u obce Eze.

Velkou podívanou slibuje i festivalové město Cannes. Pobřežní promenáda, historické domy, luxus bulvárů, čistota pláží pro malé děti i seniory a světová architektura jako na dlani, přiláká všechny generace. Idylku zajišťuje poloostrov u města Hyéres. Písečné pláže najdete v této nejteplejší oblasti, která je vzdálená od ruchu měst. Rekreační domy Francie si vás omotají kolem prstu.

Francouzské pobřeží Středozemního moře – pravý ráj dovolených

Kde si představit fantastickou dovolenou ve Francii? Jedině v rekreačních domech u Azurového pobřeží. Pohádkové pláže, vlny Středozemního moře, ale i dech Alp čeká na dechberoucí Francouzské riviéře. Hraničí mezi městy Menton a italským Cassis. Představte si, že se dostanete do krajiny modrozelených vod a vrcholků hor tyčících se do výšky 3 000 metrů nad mořem.

Sen se stává skutečností v ekonomicky nejsilnějším regionu Francie. Projít si památky a atrakce světoznámých měst Marseille, Nice, Toulon anebo Aix-en-Provence, vás naplní všemi touhami. V mírném slunečném podnebí, kde vládne smích a zábava od rána do rána, najdete místo pro svoji vysněnou dovolenou. Do zdejších končin se můžete dostat letadlem, autem i vlakem, dle své obliby.

Sílu relaxace pocítíte v rekreačních domech

Azurové pobřeží vzniklo dle inspirace rodáka Stéphena Liégearda. Barva moře je vskutku ojedinělá. Mezi hlavní destinace patří Menton, Nice, Monako, Cannes i Saint-Tropéz. Levandule, slunečnice, útesy plné romantiky i písečné pláže si vás omotají během minuty kolem prstu. Přírodní unikáty, turistická vybavenost i dosah památek lusknutím prstu, to je oblast sladké Francie.

Francouzská riviéra podléhá davům nejen zahraničním turistům. Nejvíce jich noha nohu mine v Marseille, strategickém přístavu a magnetu regionu Provence-Alpes-Cote d‘Azur. Historie zde štědrostí nešetřila. Notre Dame de la Garde s unikátním výhledem na město, Starý přístav, hlavní ulice Quai de Rive Neuve a Quai du Port dominují. Canebiére, světu proslulá třída, hospůdky a restaurace dopřejí blahobyt vašim chuťovým pohárkům. Své místo odpočinku a výstavy děl zde nalezli Picasso, Bacon i Miró.

Zvolte to nejlepší! Apartmány Francie!

Luxus, drahé jachty, festival v Cannes i to patří ke Středomoří Francie. Ovoňte si svou rekreaci bylinkami, vinicemi, půvabem starých domů a proudy slavných řek v Provence. Energii můžete načerpat v Antiberes, městu pláží, muzeí, zoo Marineland i noční zábavy. Správné milovníky filmu osloví i Cannes. V Tajné riviéře v Mentonu objevíte mezi výběžky hor písečné pláže, kostel sv. Michaela i citrónové slavnosti

Kouzlo ubytování v soukromí Francie si užijete i poblíž Nice, ulice jako stvořené pro zamilované, minimalistická náměstí, katedrála St Nikolas, starověká část města, paláce, zbytky opevnění i nekonečné možnosti lenošení u moře. Nesmíte opomenout návštěvu Toulonu nacházejícím se na strmých kopcích. Ani zde nechybí muzea, kostely, koncerty, horská turistika, výlety na člunech, jízda na kolech, tanec a hudba do rána.