Region Var je srdcem Azurového pobřeží

Vybočte z řady turistů, kteří navštěvují stále stejná místa, a zvolte pro svou letní dovolenou region Var v proslulé Francii. Tento nevšední kout ležící na světoznámém pobřeží zajišťuje komfortní ubytování v apartmánech Francie. Jeho střediskem je město známé z filmového plátna o četnících, Saint Tropez. Okořeňte si dovolenou ve Francii chutnými víny a delikatesami z mořských plodů.

Západní strana patří populárním přímořským letoviskům Sanary-sur-Mer a Saint-Cyr-sur- Mer. Člověk nesmí zapomenout projít vinice kolem Bandolu. Malebné jsou ostrůvky Illes d’Hyeres s vodní atrakcí Národního prku Cros. Významnou zastávkou je i vesnička Bormes-les- Mimosas. Jejími magnety jsou zahrady a ohromné scenérie na pobřeží.

Apartmány Francie najdeme u známých letovisek

Východ patří městu Saint-Tropez a jeho památkám Sainte-Maxime a Port Grimaud. Středověké vesničky Gassin, Rematuelle anebo La Croix-Valmer slibují dokonalou projížďku i poznání vnitrozemí. Senzační výhled na moře daruje letovisko Saint-Raphael. Frejus nabídne své historické klenoty.

Odpočiňte si v apartmánech Francie a prohlédněte si vinice, které jsou posety po krajině. Ruch a noční život můžete okusit ve městě Draguignan. Jihozápadně najdeme Národní památník a starobylou vesničku Villecroze. Poblíž se nachází i krásná vesnice FrancieBagnols-en-Foret. Proslulost zdejší krajiny ihned pochopíte.

Vyzkoušejte rekreační domy ve Varu

Severní strana je známá jako Grand Canyon Francie pro svou divokost, hluboké lesy a čistotu. Města Aups, Salernes anebo Entrecasteaux mají středověký ráz. Fantastické útesy a ohromný výhled na okolí nabízí vesnička Chateaudouble. Velkolepá jezera Sainte-Croix i skalní soutěsky se nacházejí na konci Gorges du Verdon. Velkolepé historické dílo, bazilika z 13. století, je Sainte- Marie-Madeleine.

O nevšední zážitky se postará nejdelší písečná pláž Cavalaire-sur-Mer a surfování ve vlnách.