search

Dovolená v Bouches du Rhône

Ubytování v Provence, rekreační domy ve Francii

Dovolená ve Francii

Francouzskou oblast Bouches-du-Rhône si zamilujete. Francouzský department Bouches-du-Rhône leží na jihu země. Je to turisticky velmi navštěvovaná oblast, která láká především všudypřítomnou levandulí, kvalitním vínem a slunečným počasím. Na své si přijdou i milovníci památek, protože na každém kroku vás něco překvapí. Rekreační dům ve Francii v oblasti Bouches-du-Rhône si navíc můžete objednat po celý rok a rozhodně nebudete litovat.

Ubytování ve Francii

Rekreační dům a kolem levandulová pole – co víc si na relaxační dovolené přát. Rekreační byt ve Francii v oblasti Bouches-du-Rhône si objednají určitě turisté, kteří milují levanduli. Tento kraj je plný levandulových polí a olivových hájů. Díky tomuto barevnému regionu vnesl Van Gogh nový pohled na malířství. Na levandulová kvetoucí pole se přijeďte podívat od konce června po polovinu srpna. Pokud vám to nevyjde, nesmutněte. Na podzim se sklízejí olivy a lisuje se olivový olej. Navíc se v Provence skvěle najíte – místní kuchyně je vyhlášená po celém světě. Rekreační dům v Bouches-du-Rhône ocení i milovníci vína. Provence je známá červeným, růžovým i bílým vínem. Ale Bouches-du-Rhône není místo pouze pro gurmány. Na své si přijdou i milovníci cyklistiky či vodních sportů. Můžete se jet podívat na nejhlubší a nejširší kaňon v Evropě - Velký kaňon (Gorges du Verdon). Cyklisté budou mít celý den co pozorovat ze svých sedel. Pokud se jim poštěstí, mohou zahlédnout divoké stádo camarguerských koní.

Rekreační domy v ve Francii

Do Marseille vás to potáhne zpět znova a znova . Každý asi zná město Marseille. Tento nejstarší a největší přístav byl vždy multikulturním městem, protože je to brána pro imigranty z Afriky. Navíc Marseille má kouzlo, které vás sem bude lákat znovu a znovu. Objednejte si rekreační apartmán ve Francii v Bouches-du-Rhône a uvidíte, že se sem budete muset vracet. Město je plné muzeí, klikatých uliček a nezapomenutelných čtvrtí. Dominantou města je Vieux Port. Toto staré opevnění ve středu města nedaleko rybího trhu vás nadchne úžasnou atmosférou. Nedaleko je i starý přístav s kavárničkami, který vás vtáhne o několik desítek let zpátky. Neváhejte, objednejte si rekreační dům v Bouches-du-Rhône ještě dnes a nebudete litovat.

Rekreační byty ve Francii

Pokud se rozhodnete strávit svoji dovolenou v domě, který pro vás připravil NOVASOL v tomto departmentu, zcela jistě si nenechte ujít město Marseille, kde najdete nejstarší francouzský přístav. I dnes, stejně jako před řadou let, tudy vane vítr, se kterým připlouvají lodě z celého světa. Život tohoto města je rušný a neutichá ani v nočních hodinách. Prázdninové domy ve Franci, které pro vás připravil NOVASOL, se nachází zejména v okolí Rémy de Provence, známém jako centrum malířů, sochařů, řezbářů i spisovatelů. Při návštěvě Marseille si nenechte ujít návštěvu starého přístavu, baziliky Sauint Victor nebo chudobince La Vielle Charité.