search

Apartmány v Cannes

Ubytování v Cannes, dovolená u Středozemního moře

Původně malé rybářské městečko, ze kterého se časem staly moderní lázně a po delší době i jedno z nejznámějších středozemních středisek ve Francii. Díky své poloze úžasné poloze na Francouzské riviéře může město nalákat nejen nadšence moře a vodních sportů jako je plachtění, surfování, jízda na skútru, ale i například golfových hřišť - v nejbližším okolí města najdete 5 greenů.

Milovníkům hazardu se zde také zalíbí, do Monaka je to odtud pouhých 55 km a při cestě se můžete zastavit v dalších známých letoviscích Cagnes-sur-Mer a Nice. Během dovolené ve Francii se rozhodně nebudete nudit.

Památky v Cannes, nedaleko rekreačních bytů a apartmánů

Navštivte krásné autentické uličky plné restauracích, kde si můžete vychutnat tu pravou francouzskou kuchyni, nebo navštivte obchody se suvenýry ve starém městě. Pokud máte rádi tržiště, určitě se vydejte do Rue Meynardiers do Marché Forville - lze si zde zakoupit čerstvé středozemské a francouzské suroviny a pro labužníky je to opravdový zážitek. Jsou-li Vaším koníčkem jachty a lodě, vydejte se do místního přístavu, kde se je určitě na co dívat, hemží se to tu samými luxusními loděmi. Rekreační byty ve Francii jsou to pravé pro Vaši dovolenou.

Ubytování v soukromí ve francii

Pokud byste rádi trochu architektury, ve městě se nachází známý Palais de Festivals, ve kterém se každoročně pořádá Filmový festival v Cannes a můžete zde v době této události shlédnout na obrazovkách filmy, které jsou pro daný ročník nominovány. CITY Apartmány ve Francii Vás naprosto okouzlí.

Dámy se slabostí pro nakupování se doporučuje obchůzka po La Croisette, která se pyšní luxusními hotely a moderními butiky.

Dovolená ve Francii

V neposlední řadě se ve městě nachází nespočetné množství nádherných písečných pláží, veřejných i soukromých.

Zaujalo Vás něco? Podívejte se na naši nabídku a objednejte si svůj rekreační byt nebo apartmán Cannes a zažijte úžasnou dovolenou s nádechem francouzského šarmu. Již nyní Vám přejeme hezkou dovolenou ve Francii.