search

Dovolená ve Vaucluse

Ubytování v Provence, pobyt ve středomořské Francii

Dovolená v rekreačních domech a apartmánech v regionu Vaucluse

Rekreační domy ve francii

Tento department najdete mezi dvěma velkými údolími řek Rhóny a Durance na jedné straně a prvním významným výběžkem alpského pohoří na straně druhé. Kdo by neznal Avignon, hlavní město této oblasti. Ti, kteří sem ještě nazavítali, budou překvapeni nekonečnou spoustou zajímavostí, které zde zanechali stavitelé, řemeslníci a umělci minulých staletí. Papežský palác by měl stát na prvním místě vašeho plánu prohlídky města. Jedná se o největší komplex hradních staveb gotické architektury ve Francii.

Ubytování v soukromí ve Francii

V letní sezóně čeká na své návštěvníky mnoho slavností a koncertů pod otevřenou oblohou i pod střechou místního kulturního stánku. Baletní představení, opery, ve kterých vystupují vynikající umělci nebo vystoupení místních sdružení, která svým hostům z celého světa předvedou tance a hry z historie města i venkova. Mnozí zákazníci, kterým připravil rekreační objekt NOVASOL, se rádi vrací zpět právě pro tuto příjemnou atmosféru a dobrou pohodu. Z Carpentras, kde najdete domy NOVASOL, to není nikam daleko.

Co stojí za vidění v Avignonu :

Katedrála Saint Pierre et Saint Siffrein, pocházející z 9.-15. století,

Vítězný oblouk z 1. stol. Brána d´Orange ze 14. stol., Befroi 16. stol., Justiční palác 17. stol. atd. To a ještě mnohem více Vám nabízí dovolená ve Fancii.