Rekreační domy ve Francii

Prázdninové a rekreační domy Francie, báječné ubytování Francie

Vůně francouzské kuchyně, melodie zvučných šansónů, šarm, skvělý smysl pro humor a radost ze života – takto by se dal popsat francouzský život. Ale dovolená ve Francii Vám toho může nabídnout mnohem více. Záleží pouze, kam konkrétně se chcete v zemi gálského kohouta vydat. Naše rekreační domy v Alsasku dnes najdete již v mnoha oblastech Francie a neustále se snažíme expandovat dále, aby byla naše nabídka co nejrozšířenější.

Rekreační domy a apartmány ve Francii

 

Prázdninové domy Francie, skvělé ubytování v rekreačních domech

Kam do Francie

Oblastí najdete ve Francii spoustu, ale mezi nejoblibenější patří například dovolená v Provence (někdy taktéž psané jako Provance). Ano, přesně tak, je to ta oblast, u které si každý představí nádherně rozkvetlá fialová levandulová pole, ale region toho může nabídnout mnohem více.

Najdete zde historická města a vesničky, přírodní parky, spoustu klidu, a pokud zatoužíte se vykoupat u moře, určitě to nebude problém. V Provensálsku najdete i oblázkové pláže a sluníčko tu svítí a hřeje déle jak půl roku. Ubytování v Bretaň Vám dopřeje ty pravé chvíle odpočinku.

Pokud jste vysloveně plážový typ, je pro Vás Azurové pobřeží Francie tou správnou volbou. Naše rekreační byty ve Francii najdete podél celého Azurového pobřeží. Vydejte se na prázdniny do Cannes, kde si budete připadat jako celebrita nebo do Nice, kde můžete podnikat procházky po anglické promenádě. A tato dovolená ve Středomoří Francie je ideální i pro muže. Jste fanoušky moto sportů a rádi byste viděli závody Formule 1 v Monaku na vlastní oči?

Rekreační domy a apartmány ve Francii

Díky tomu, že se dnes dají sehnat letenky velmi levně, doporučujeme si udělat čas a vydat se na výlet do Paříže, kde na Vás čeká tolik atrakcí a historických památek, že je za jednu návštěvu ani pravděpodobně nestihnete navštívit všechny najednou. 

Ubytování zprostředkováváme především v CITY apartmány v Paříži, ale bydlet můžete i na lodi. Pokud milujete historii, ale ve městě se necítíte zrovna nejpohodlněji, určitě se Vám bude líbit dovolená v Bretani nebo dovolená v Normandii. Dá se tu prožít skvělá rodinná dovolená ve Francii a v naší nabídce najdete i kvalitní a autentické ubytování v typických francouzských historických domech. Tyto regiony jsou velmi oblíbené pro trávení dovolené Francouzů samotných, takže určitě stojí za to je navštivit.

Rekreační domy a apartmány ve Francii

Suvenýry z Francie

Vy si z Francie přiveze mnoho úžasných zážitků, a i když se o ně se svými blízkými můžete podělit, nikdy ten pravý francouzský šarm nepochopí, dokud ho nepoznají na vlastní kůži. Nenechte si ujít atrakce ve Francii.

Co jim však můžete přivézt, je nějaký suvenýr.

Nejraději lidé vozí svým blízkým vína z Francie nebo jejich vynikající sýry. Ženy zase jistě ocení kosmetiku a parfémy, v jejichž výrobě patří Francie stále mezi světou špičku. Děti zase nadchne dárek z pařížského Disneylandu nebo nějaká francouzská specialita. Tak neváhejte a prohlédněte si naši nabídku ubytování ve vinařské oblasti Francie.