Slevy, výhody a speciální nabídky ve Francii

Relaxační dovolená ve sladké Francii

Dovolená ve Francii

Jak by se vám líbila rekreace v jednom z nejnavštěvovanějších států světa? Máme na mysli dovolenou ve Francii. Unikátní klenoty architektury Paříže, muzea s díly slavných malířů, odpočinek na Azurovém pobřeží, návštěva proslulých festivalů, malebné zámky na Loiře, chuť voňavých vín a útulné apartmány Francie, to je pravá vizitka tohoto božského státu. Ubytujte se v komfortních chatách Akvitánie, Alsaska anebo Bretaně a okusíte skutečnou pohodu v jakoukoliv roční dobu. Čekají na vás prázdninové pronájmy umístěné v nitru přírody, v centrech věhlasných metropolí anebo poblíž nejkrásnějších pláží. Stačí se jen podívat na žhavé nabídky rekreačních domů od NOVASOL.

Skvělé ceny letních domů

Na dovolené ve Francii ochutnáte delikatesní sýry a vína, poznáte římské památky, gotické katedrály a nádherné přírodní rezervace. Sportovní zážitky jako jsou lyžování, turistika, horolezectví a jízda na kole jsou spojeny s francouzskými Alpami a Pyrenejemi. Je- libo koupání a noční život na maximum? Letní radovánky se odehrávají u Atlantského oceánu. Seznamte se s legendou o králi Artušovi, jejíž domovinou je nádherná Bretaň. Za zmínku stojí antické kostely, středověká města, pláže se zlatavým pískem a pochoutky z mořských plodů. Milovníky historie potěší Normandie a města Rouen, Havre, Caen či Dieppe. Musíte spatřit skalnatý ostrov Mont Saint Michel, který vás uvítá mnohými historickými klenoty zapsanými na seznam světového dědictví UNESCO. Francie nabízí pastvu pro oči.

Chalupy Francie vás dostanou na kolena

Paříž vás poblázní na první pohled. Metropole zamilovaných nadchne Eiffelovou věží, bazilikou Sacré-Coeur, bulvárem Champs-Elysées, Vítězným obloukem, galerií Louvre, Lucemburskými zahradami anebo Invalidovnou. Spanilou jízdu představují výlety kolem zámků řeky Loiry, jako jsou Chambord, Blois, Amboise a Chenonceau. Za každou cenu musíte vidět katedrálu v Remeši zařazenou na seznam dědictví UNESCO. Modrozelené moře a písečné pláže symbolizují Côte d'Azur. Slunečnicové a levandulové pole představují Provence. Na Korsice si užijete Středozemního moře, vodních sportů i historických drahokamů. Objednejte si prázdninové domy Francie a užívejte si všechny dominanty, které vám přináší NOVASOL na stříbrném podnosu.