Slevy a výhody na dovolené ve Francii pro zákazníky NOVASOL

Jak by se vám líbila rekreace v jednom z nejnavštěvovanějších států světa? Máme na mysli dovolenou ve Francii. Využijte speciální akce, slevy a výhody na dovolené ve Francii pro zákazníky a získejte z pobytu co nejvíce. Bonusy pro všechny typy atrakcí lze použít jen v průběhu pronájmu (ubytování ve Francii) a k získání slevy u sebe musíte mít doklad o pronájmu.

Unikátní klenoty architektury Paříže, muzea s díly slavných malířů, odpočinek na Azurovém pobřeží, návštěva proslulých festivalů, malebné zámky na Loiře, chuť voňavých vín a útulné apartmány Francie, to je pravá vizitka tohoto božského státu. Ubytujte se v komfortních chatách Akvitánie, Alsaska anebo Bretaně a okusíte skutečnou pohodu v jakoukoliv roční dobu. Čekají na vás prázdninové pronájmy umístěné v nitru přírody, v centrech věhlasných metropolí anebo poblíž nejkrásnějších pláží. Stačí se jen podívat na žhavé nabídky rekreačních domů od NOVASOL.

Letní domy ve Francii a výhodné nabídky

Na dovolené ve Francii ochutnáte delikatesní sýry a vína, poznáte římské památky, gotické katedrály a nádherné přírodní rezervace. Sportovní zážitky jako lyžování, turistika, horolezectví a jízda na kole se pojí s francouzskými Alpami a Pyrenejemi. Je libo koupání a noční život na maximum? Letní radovánky se odehrávají u Atlantského oceánu. Seznamte se s legendou o králi Artušovi, jehož domovinou je nádherná Bretaň. Za vstupy na mnohá zajímavá místa s námi ušetříte nemalé peníze.

Za zmínku stojí antické kostely, středověká města, pláže se zlatavým pískem a pochoutky z mořských plodů. Milovníky historie potěší Normandie a města Rouen, Havre, Caen či Dieppe. Musíte spatřit skalnatý ostrov Mont Saint-Michel, který vás uvítá mnohými historickými klenoty zapsanými na seznam světového dědictví UNESCO. Francie nabízí pastvu pro oči.

Kultura Francie za rozumné ceny

Péče, věnovaná širokému kulturnímu dědictví, se chápe jako povinnost pro jeho zachování následujícím generacím. Stát přistupuje zodpovědně k podpoře k ochraně památek. V kalendáři kulturních událostí mají své místo všechny umělecké žánry jako hudba, filmová tvorba atd. Oslavy a představení probíhají ve velkém stylu, který je koneckonců Francii a jejím obyvatelům vlastní. Hlavní město Paříž současně představuje hlavní centrum francouzského kulturního života. Bohatým kulturním životem se pyšní i další regiony, ve kterých se pořádá množství malých i větších oslav a festivalů. 

Chalupy ve Francii a zlevněné vstupy do památek

Paříž vás poblázní na první pohled. Metropole zamilovaných nadchne Eiffelovou věží, bazilikou Sacré-Coeur, bulvárem Champs-Elysées, Vítězným obloukem, galerií Louvre, Lucemburskými zahradami anebo Invalidovnou. Spanilou jízdu představují výlety kolem zámků řeky Loiry, jako jsou Chambord, Blois, Amboise a Chenonceau. Určitě musíte vidět katedrálu v Remeši (UNESCO).

Modrozelené moře a písečné pláže symbolizují Côte d'Azur. Slunečnicové a levandulové pole představují Provence. Na Korsice si užijete Středozemního moře, vodních sportů i historických drahokamů. Objednejte si prázdninové domy Francie a užívejte si všechny výhody, které vám přináší NOVASOL.