Jak se dostat do Nizozemska

Vlak

Nizozemsko je dobře propojeno se sítí drah. Cestování vlakem v Holandsku je rychlé, pohodlné a cenově přijatelné. Zdejší obyvatelé rádi využívají moderní vlakový system a rychlíkovou dopravu. Mezi městy fungují dobře organizované spoje typu Intercity, rychlíkové spoje a linky pro blízké vlakové spojení vás dovezou na všechna místa země. Nástupní místa dráhy jsou vždy dosažitelná v centru měst, není tedy třeba složité hledání a vlakem se dostanete do blízkosti muzeí , výstavních síní a historických jáder měst. Z Amsterdamu se dostanete za půl hodiny do Utrechtu , z letiště Schiphol dojedete po 16 minutách do Amsterdamu. -Z Amsterdamu do Haagu dojedete za třičtvrtě hodiny a vystoupíte přímo v srdci města. Ostrovy jsou dobře spojeny trajekty. Vyberte si rekreační dům v Nizozemsku.

Dovolená v Holandsku

Letecky

Nizozemsko je dostupné vlakem, automobilem, autobusem, a zvláště dobře letadlem. Nejznámější letiště je Schiphol.V Amsterdamu, neméně významná letiště jsou však v Rotterdamu, Einghovenu nebo Maastrichtu.

Autobus

Především krátké tratě v místech kudy nevede vlakové spojení slouží autobusy jako propojovací element. V Nizozemsku jezdí všeobecně různé druhy autobusů. STADSBUS, STREEKBUS, SNELBUS.

Stadsbus se stará o dopravu v hranicích větších měst a jejich nejbližším okolí. Streekbus se pohybuje po větších městech, jejich okolí a zajíždí I do menších obcí. Jízdní řád je přizpůsoben především denním dobám, kdy se nejvíce cestuje. Vaše dovolená v Nizozemsku bude zcela bez komplikací.

Interliner

Vedle již řečených autobusů byla ustavena v posledních letech další linka. Tento autobus obstarává cca 30 spojení po celém Nizozemsku a funguje jako ideální dopravní prostředek pro střední vzdálenosti a ponejvíce bývá využit pro kyvadlovou dopravu. Tyto autobusy jezdí systémem start- cíl. Zarezervujte si včas vaše ubytování v Nizozemsku.