Chaty a chalupy v Groningen

Groningen, dovolená pro romantiky i dobrodruhy - ubytování v Holandsku

Využijte super ceny apartmánů!

Máte někdy pocit, že už jste procestovali celou Evropu, ale na něco jste přeci zapomněli? Přijměte pozvánku na dovolenou do Holandska a užívejte si útulných rekreačních domů Groningen. Tato provincie je nejsevernější částí země. Sousedí pak s Dolním Saskem, holandskými provinciemi Drenthe a Frísko. O příjemné zážitky tedy není nouze! Rozhodněte se pro luxusní ubytování od NOVASOL! Lenošte na plážích Wadenzee, provozujte vodní sporty, pozorujte rozmanité ptactvo a bujnou květenu či lesy. Pokud nejste příznivci koupání v moři, pronajměte si chalupu s vlastním bazénem, saunou a vířivkou. Večer pozorujte z terasy západ slunce a relaxujte v pohodlném zahradním nábytku.

Ubytování v Holandsku

Tato provincie hraničí s Waddenzee a vybízí k poznání zátok Ems a Dollard. Kontrast krajiny tvoří řepková pole, louky a lesy. Kolem menších vrcholků jsou roztroušeny malebné vesničky. Na své si zde přijdou vodáci, kteří okusí jízdu v kajaku anebo na kánoi. Jen si představte, jak lenošíte na překrásných čistých plážích, kde naberete novou vitalitu. Zamiřte na dovolenou do Holandska, kde je na dosah ruky příroda, kulturní památky, noční život i sportovní činnosti. V Groningen, hlavním městu stejnojmenné provincie si užijete nejen zajímavých drahokamů architektury, ale i sílu nočního života, kterým je toto místo pověstné. Pánové budou jistě znát fotbalový klub hrající na stadionu Euroborg.

Vzhůru do rekreačních domů Holandska

Region vás upoutá usedlostí Nienoord, kde se nachází i vodní hrad, dětská hřiště a minigolfový resort. V malém městě Bovenstreek najdete kryté sportoviště Apekooi. V parku Knoll´n Park v Godlinze si užije zábavu celá rodina. V Pieterburen musíte navštívit parádní stanici tuleňů. Vodní sporty, procházky zalesněnou krajinou a střípky historie na každém kroku. Máte chuť na něco dobrého? Což takhle slaninu, dort původní receptury anebo poffert? Ubytujte se v komfortních prázdninových domech v Holandsku a spatříte prastaré kostely, opevněné zámky, milé vesničky. Národní park Lauwersmeer, pevnost Bourtange a přírodní divy vám nesmí uniknout! S NOVASOL máte jistotu, že se vaše rodinná, romantická, relaxační či sportovní dovolená povede na jedničku!